V TOMTO ADVENTNÍM KALENDÁŘI NAJDETE TABLET I MASÁŽE

V TOMTO ADVENTNÍM KALENDÁŘI NAJDETE TABLET I MASÁŽE 1

Čoko-kartonové srandy vyhoďte ven oknem a přestaňte čistit i tu botu pro Mikuláše. Objevili jsme pro vás adventní kalendář, který trumfne jen máloco. Vyloupnout si z něj můžete dárky za desítky eur!

O velké překvapení pro své zákazníky se postarala bratislavská taxislužba VB Taxi. Prostřednictvím své facebookové stránky se rozhodla potěšit ty, co se už nemohou dočkat Vánoc. Na originálním adventním kalendáři pracovala firma už od podzimu, aby pro vás zajistila co nejspeciálnější předvánoční dárky.

Zahrajte si s auto-kalendářem

Adventní překvapení dostalo název auto-kalendář a bude mít dokonce až dvě části. První z nich je facebooková hra na hádanky, online kalendář. Fanoušci stránky VB Taxi budou moci každý den odhalit jedno z jeho polí. Pod ním se ukrývá popis dárku a otázka, na kterou je třeba odpovědět, abyste dárek získali.

Každá otázka se bude týkat vánoční tematiky nebo společnosti, nebo osobnosti, která věnovala cenu do soutěže. K správné odpovědi se můžete dopracovat prostřednictvím internetu. Jména všech, kteří napíší správné řešení, budou na konci dne zařazeny do slosování. Adventní cenu pokaždé vyhraje jeden šťastlivec.

Cestující budou odměněni

To však není všechno! Jelikož Vánoce jsou již na spadnutí, VB Taxi bude rozdávat ještě štědřeji. Druhá část auto – kalendáře bude ukrytá přímo ve vozidlech taxislužby.

Každé ráno až do 24. prosince vloží zástupci společnosti jeden balíček do kufru náhodně vybraného vozidla z vozového parku VB Taxi. Řidič pak vyrazí na svou službu. V průběhu dne bude vygenerována jedna z objednávek, které zadavatel toto předvánoční překvapení získá. Jen tak, aby měl hezčí svátky.

Ceny jsou více než lákavé

A na jaké ceny se můžete těšit? V auto – kalendáři na vás čekají například lístky do kina a filmové dárky od sítě kinosálů Cinemax, poukaz do Studia relaxu a zdraví i balíček kosmetiky. Pochutnat si můžete na Pastorkových  sadách poctivého domácího medu či bonbonech s jedlím potiskem od Tiffany Candies. Ve hře je i poukázka na nákup knih a na koupi ponožek a ponožkové hračky.

Na své si jistě přijdou i fanoušci YouTuber Momy a EXPLO, kteří do soutěže věnovali svůj merch. V auto – kalendáři se také ukrývá nový album rappera Pil C od jeho přítelkyně Natálie Körnerová. Vyhrát můžete také knihu We lift Together od fitness nadšenců Patris a Stanleyho, handmade náušnice značky Danny a handmade náhrdelníky zauzlené. Dárky pro pravých gentlemany do soutěže darovala značka Tssizza.

Zklamaní nebudou ani milovníci technických hraček. těsně před Vánocemi půjde o hodně, hrát se bude o mobil, tablet a PlayStation 4 slim. Tak neváhejte, lajkujte, cestujte a hrajte o tyto skvělé dárky. Dárky pro pravého gentlemana věnovala i značka Tssizza.