VICTORIA´S SECRET FASHION SHOW 2015: HUDEBNÍ INTERPRETI ODHALENÍ!

VICTORIA´S SECRET FASHION SHOW 2015: HUDEBNÍ INTERPRETI ODHALENÍ! 1

Značka spodního prádla Victoria Secret si na svou módní show každoročně zve jednoho nebo více hudebníků, kteří prohlídku zpestří svými písněmi. Dnes byli odhaleni ti, jejichž uvidíme na molu tento rok.

Prohlídka spodního prádla navrženého pod taktovkou Victorie Beckham bude doprovázena Rihannou, Selenou Gomez a zpěvákem The Weeknd.

Victoria Secret Fashion Show 2015 se bude konat v New Yorku a kromě jiných se můžeme těšit i na Rihannu, která se na molu s anděly předvedla již v roce 2012. Tehdy se ukázala v zajímavě řešené hedvábné róbě, která byla v podstatě všem, co měla tehdy zpěvačka na sobě. Rihannin fanclub letos doufá, že si během vystoupení nasadí i legendární andělská křídla. Rihanna však není jediná, která se na molu vedle andělech bude prezentovat již podruhé – její kolegyně Taylor Swift byla totiž headlinerkou po uplynulé dva roky.

Selena Gomez se ukáže na molu letos poprvé, ale možná získá nějaké tipy a triky od své předchůdkyně Taylor Swift. Účinkovala totiž v jejím videoklipu a je také členkou Taylořiny dívčího gangu, do kterého také patří několik dívek, které se objeví na molu – Martha Hunt a Lily Aldridge.

Kanadský zpěvák The Weeknd by zas mohl jít ve šlépějích svých předchůdců Adama Levina a Seala, pokud Bella Hadid – jeho přítelkyně – bude letos předvádět, jak se zatím jen šeptá v kuloárech. Adam Levine totiž během toho, jak jeho nyní už manželka Anne Vyalitsyna předváděla jeden z modelů, zpíval právě jí. Stejně tomu bylo i v době, kdy byl jedním z interpretů show Seal a po molu se procházela jeho manželka Heidi Klum. I to je jeden z důvodů, proč doufáme, že Bella bude letos jedním z dívek s andělskými křídly.