Vila Kérylos přímo v srdci Francouzské riviéry

Vila Kérylos přímo v srdci Francouzské riviéry 1

Villa Kérylos, umístěná v srdci Francouzské riviéry, představuje jedinečnou atrakci pro milovníky historie a architektury. Tento architektonický skvost, který je původní rekonstrukcí starověkého řeckého obydlí, otevírá své brány návštěvníkům každý den od 10:00 do 17:00, nabízejíc svědectví o bohatství a elegance, která byla kdysi součástí každodenního života ve starověkém Řecku.

Zajištění vstupenek je snadné a pohodlné díky poskytovateli Tiqets International B.V., sídlícímu v Amsterdamu na adrese James Wattstraat 77-P, 1097 DL. Tato společnost se specializuje na poskytování bezproblémového přístupu k různým kulturním a turistickým atrakcím po celém světě. A pro ty, kteří by potřebovali jakoukoli pomoc nebo měli dotazy týkající se své rezervace, je k dispozici kontakt na centrum nápovědy Tiqets, kde ochotný personál poskytne potřebné informace a podporu.

Vstupenky na tuto zajímavou a nezapomenutelnou prohlídku vily zakoupíte online v pohodlí zde:

 

Villa Kérylos přivítá své návštěvníky až do 30 minut před svou zavírací dobou, což zajišťuje dostatek času pro prohlídku všech jejích fascinujících prostor. Navíc, díky možnosti okamžitého doručení vstupenek a přijímání vstupenek v mobilu, je vstup do vily snadný a rychlý, což umožňuje návštěvníkům vyhnout se dlouhým frontám a okamžitě se ponořit do prohlídky.

Vstupenka do vily zahrnuje nejen samotný vstup, ale i brožuru, která je k dispozici ve čtyřech jazycích: francouzštině, angličtině, italštině a čínštině. Tento průvodce poskytuje podrobné informace o historii a architektuře vily a umožňuje návštěvníkům plně ocenit její krásu a historický význam.

Pro ty, kteří si přejí objevit, jak žili lidé ve starověkém Řecku, Villa Kérylos nabízí exkluzivní pohled do minulosti. Návštěvníci mohou prozkoumat dvůr, obdivovat kajuty v přízemí, ložnice v patře a koupelny, které jsou všechny navrženy tak, aby odrážely starověký luxus spojený s moderním komfortem. Nábytek, mozaiky a fresky inspirované řeckými mýty a legendami jsou umístěny po celé vile a vytvářejí autentickou atmosféru antického světa.

Pro ty, kteří cestují autem, je vila snadno dostupná a nachází se mezi Nice a Monakem, u Basse Corniche (RD 6098), s možností parkování nedaleko v radnici Beaulieu-sur-Mer. Pro ty, kteří dávají přednost veřejné dopravě, autobusové linky 81 a 100 vedou přímo k vile, a vlaková stanice Beaulieu-sur-Mer je také v blízkosti.

Villa Kérylos je otevřena každý den v týdnu, včetně víkendů, což zajišťuje, že návštěvníci mohou plánovat svůj výlet podle svého volného času. Pro ty, kteří by potřebovali zrušit nebo změnit svou rezervaci, poskytuje Tiqets flexibilní možnost zrušení nebo přesunutí rezervace až do 23:59 v den předcházející plánované návštěvě.

Villa Kérylos, nacházející se na adrese Impasse Gustave Eiffel, 06310, Beaulieu-sur-Mer, je tak nejen historickou památkou, ale také místem, kde se snoubí pohodlí moderní doby s bohatou minulostí.