Vydejte se do Musée Marmottan Monet: Je tu pro vás vstupenka s přeskočením fronty

Vydejte se do Musée Marmottan Monet: Je tu pro vás vstupenka s přeskočením fronty 1

Musée Marmottan Monet je otevřeno od 10:00 do 21:00, poskytuje návštěvníkům celý den k prozkoumání tohoto pozoruhodného muzea. Toto muzeum hostí největší sbírku obrazů Clauda Moneta na světě a je tedy téměř povinným cílem pro všechny milovníky umění a historie.

Tuto nádhernou sbírku spravuje Tiqets International B.V., společnost se sídlem v Amsterdamu, na adrese James Wattstraat 77-P, 1097 DL. Pokud byste měli nějaké dotazy nebo problémy týkající se vaší návštěvy, můžete se obrátit na jejich centrum nápovědy.

Návštěvníci by měli vědět, že poslední vstup do muzea je jednu hodinu před uzavřením. Je také důležité zdůraznit, že muzeum je bezbariérové a většina jeho místností je přístupná i pro návštěvníky s omezenou pohyblivostí. Stálé výstavní prostory v prvním patře jsou přístupné výtahem, na recepci jsou také k dispozici invalidní vozíky.

Kromě toho muzeum přijímá vstupenky v mobilu. To umožňuje návštěvníkům přeskočit frontu a okamžitě obdržet svou vstupenku.

Co se týče toho, co je zahrnuto v ceně vstupenky, získáte přístup s možností přeskočení fronty do Musée Marmottan Monet, vstup do stálé sbírky, vstup do dočasných expozic a vstup do Galerie Temporaire a Salle Monet. Není však zahrnut audio průvodce, tento je k dispozici na místě nákupu, ani workshopy.

Vstupenky s možností přeskočení fronty zakoupíte online zde:

 

Tato unikátní příležitost umožňuje návštěvníkům prohlédnout si největší sbírku Moneta na světě, stejně jako obdivovat mistrovská díla zakladatelů a otců impresionismu, včetně více než 100 Monetových děl a obrazů Renoira, Degase a Morisota.

Pokud jde o rušení nebo přesunutí vaší návštěvy, je to možné do 23:59 v den předcházející návštěvě.

Musée Marmottan Monet se nachází na adrese 2 Rue Louis Boilly, 75016, Paříž.

Toto je skutečně jedinečná příležitost prohlédnout si největší sbírku Monetových obrazů na světě a zažít kouzlo impresionistického umění z první ruky.