Vlastníte jedno z těchto aut? Podívejte se na své zápěstí!

Vlastníte jedno z těchto aut? Podívejte se na své zápěstí! 1

I ve světě rychlých automobilů a drahých hodinek existují partnerství. Podívali jsme se na to, které značky hodinek mluví stejnou řečí jako Porsche, Lamborghini či Rolls-Royce.

Porsche & Rolex

Na první pohled se může zdát, že Porsche a Rolex k sobě nepatří. Pravdou však zůstává, že obě společnosti jsou jedněmi z nejznámějších ve svém oboru. Ani jedna z nich nevyrábí úplně to nejdražší, produkty obou firem jsou však velmi žádané. Pokud máte Porsche, pořiďte si Rolex.

Bell & Ross & Lamborghini

Masivní, nekonvenční design bez kompromisů vytváří DNA těchto dvou značek. Pro někoho bude design hodinek Bell & Ross možná trochu agresivní, hodinky jsou však skvělé a perfektně hodí pro ty, kteří se chtějí odlišit.

IWC & Audi

Precizní, čisté a klinické: To je designová řeč Audi i hodinek IWC s modelem Aquatimer na obrázku. Nakolik Audi R8 používá některé stejné části podvozku jako Lamborghini Huracán, lze hovořit o důstojném německém příbuzném k italským vzbouřencům.

Carl F. Bucherer & McLaren

Když přijde na individualitu, značky Carl F. Bucherer a McLaren stojí opravdu velmi vysoko. Na cestách neuvidíte mnoho automobilů značky McLaren, možná pár modelů Porsche a Ferrari. Stejně uvidíte mnohem méně hodinek Carl F. Bucherer, ve srovnání např. s Rolex, IWC, Patek.

Panerai & Mercedes

Podobně jako v případě partnerství mezi Rolex a Porsche existuje i mezi Panerai a Mercedes-Benz. Poctivé řemeslo obou značek lze okamžitě rozeznat, přičemž stačí letmý pohled do jejich bohaté historie. To je důvod, proč byly spolu s kabrioletem S 63 AMG představeny i nové hodinky Panerai Lab-ID.

Breitling & Jaguar

Mezi těmito dvěma značkami existuje něco jako platonická láska. Breitling a Jaguar neodmyslitelně patří k sobě. Za vše hovoří nedávno představený Jaguar F-Type Coupe SVR. Obě značky charakterizuje nadmíru elegantní a zároveň sportovní design.

BRM & BMW

Mezi BRM a BMW existuje více podobností než jen v jejich názvu. Přestože má BMW mnohem delší historii, obě značky investovali nemalé peníze do motoristického sportu. BMW se společně s BRM angažuje v oblasti závodních technologií, výroby hodinových pouzder a strojků.

Patek Philippe & Rolls-Royce

Co je ještě třeba říci k tomu, že obě značky stojí na vrcholu pyramidy ve své branži? Oba výrobci nabízejí ty nejlepší hodinky a auta na planetě. Současně mají neuvěřitelně bohatou historii, díky čemuž jsou mimořádně oblíbené u nadšenců a sběratele.

Vacheron Constantin & Bentley

Když přijde na lámání chleba a debatu o tom zda je lepší Rolls-Royce nebo Bentley, zkuste si porovnat hodinky Patek Philippe s hodinkami Žáček. Obě značky jsou špičkové a představují to nejlepší na trhu. Ve hře jsou proto pouze osobní preference kupujících.