MARINA BAY SANDS: LUXUSNÍ STŘEDISKO, V KTERÉM ZAPOMENETE NA DOVOLENOU NA HORÁCH

MARINA BAY SANDS: LUXUSNÍ STŘEDISKO, V KTERÉM ZAPOMENETE NA DOVOLENOU NA HORÁCH 1

Středisko Marina Bay Sands umístěny v singapurské části Marina Bay, je projekt vytvořený společností Las Vegas Sands (LVS), který zahrnuje největší kasino v hodnotě 5.7 miliardy dolarů.

Celý komplex se nachází na ploše 15.5 hektaru, přičemž zastavěné plochy tvoří neuvěřitelných 581.000 m2. V tomto „malém designérském ráji“ najdete vše co si jen dokážete představit. Obrovský hotel, který nabízí 2.500 pokojů, haly na různé firemní setkání. Vychutnat si můžete i nádherné panoramatické výhledy na celý Singapur a to rovnou z bazénu. Co je asi i nejzajímavější atrakce.

Nemluvě o množství speciálních „vychytávek“, které najdete jedině na tomto místě .. Například butik Louis Vuitton, jehož duplikát nikde jinde nenajdete.

Chcete se plavit na gondolách jako v Benátkách a aniž nepříjemného zápachu? Žádný problém. Uvnitř se nacházejí uměle vytvořené kanály, které vám „zprostředkují“ skoro autentický zážitek. O dokonalé chutě a gastronomické orgasmy se vám postarají nejznámější šéfkuchaři z celého světa.

Je toho ještě mnohem víc, co nabízí tento honosný luxusní resort. Jak stále říkám, nevyplatí se dělat věci pro chudé.