Vyzkoušejte Madrid Family Fun Pass

Vyzkoušejte Madrid Family Fun Pass 1

Pokud hledáte způsob, jak si užít nezapomenutelnou rodinnou dovolenou v Madridu, měli byste rozhodně zvážit pořízení Madrid Family Fun Pass. Tento speciální balíček je navržen tak, aby vám a vaší rodině nabídl co nejvíce zábavy a zážitků, které hlavní město Španělska může nabídnout.

Nejlepší rodinná vstupenka na hlavní atrakce Madridu!

 

Rezervujte si výhodnou kartu  Madrid Family Fun Pass

 

Madrid Family Fun Pass vám umožní přístup k celé řadě atrakcí, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Můžete se těšit na návštěvu slavných muzeí, jako je například Museo del Prado, kde si můžete prohlédnout mistrovská díla světového umění. Pro mladší návštěvníky je zde připravena interaktivní expozice, která jim přiblíží historii a umění zábavnou formou.

Další zastávkou na vašem rodinném dobrodružství může být známý park Retiro, kde si můžete půjčit loďku a plavit se po malebném jezeře, nebo se jen tak procházet po rozlehlých zahradách a užívat si klidného prostředí. Pro ty, kteří mají rádi adrenalinové zážitky, nabízí Madrid Family Fun Pass také vstupenky do zábavních parků, jako je Parque de Atracciones nebo Warner Bros Park, kde na vás čekají vzrušující horské dráhy a tematické atrakce.

Kromě toho vám Madrid Family Fun Pass poskytne slevy na různé restaurace a kavárny po celém městě, takže si můžete vychutnat tradiční španělskou kuchyni bez toho, aby to příliš zatížilo váš rodinný rozpočet. A pokud chcete objevovat město z jiné perspektivy, můžete využít slevy na jízdu turistickým autobusem, který vás provede kolem nejvýznamnějších památek a poskytne vám zajímavé informace o historii a kultuře Madridu.

Madrid Family Fun Pass je tedy skvělou volbou pro rodiny, které chtějí zažít co nejvíce zábavy a dobrodružství během svého pobytu v tomto nádherném městě. S tímto pasem budete mít jistotu, že každý den vaší dovolené bude naplněn nezapomenutelnými zážitky a radostí pro všechny členy rodiny.

Vylepši si zážitek

Co můžeš podniknout v Madridu? Podívej se na další nabídky městských karet, plných intenzivních zážitků.