Zábavní park Astérix

Zábavní park Astérix 1

Parc Astérix, jeden z nejpopulárnějších zábavních parků v Evropě, je zde pro vás s běžnou vstupenkou jako nejprodávanější položkou. Nachází se v malebné lokalitě nedaleko od světoznámé metropole Paříže a je věnován historickému období Galie.

Dnes je park otevřen v hodinách 10:0018:00 a je provozován společností Parc Astérix, jejíž registrovaná adresa je BP 8, 60128, Plailly, Francie. Pokud budete potřebovat sehnat více informací nebo se obrátit na organizátory akce, můžete se obrátit na centrum nápovědy Tiqets.

Je třeba zdůraznit, že park je vybaven zařízeními pro bezbariérový přístup a přijímá vstupenky v mobilu pro vaše pohodlí. Vstupenky jsou doručeny okamžitě po nákupu.

K vstupence do parku Astérix je v ceně zahrnuta vstupenka do parku, vstup do všech atrakcí a představení. Je důležité poznamenat, že parkovné není v ceně vstupenky.

Vstupenky k zakoupení online zde:

 

Parc Astérix je skvělým místem pro rodiny s dětmi v okolí Paříže. S vstupenkami do zábavního parku Parc Astérix si hlavně nenechte ujít balet s delfíny a lachtany! Můžete si také vyzkoušet řadu vzrušujících horských drah, včetně Pegasus Express, a navštívit 13 úžasných atrakcí speciálně určených pro malé děti.

Park Astérix nabízí šest tematických oblastí, kde si můžete užít plnou dávku zábavy, jízd a kostýmů. Na tomto úžasném výletě pro celou rodinu mimo Paříž můžete prozkoumat Galii, Římskou říši, starověké Řecko, vikingské země a Egypt.

Vstupenka do parku Astérix je branou do světa francouzské komiksové zábavy. Ať už hledáte důvod k vykřiknutí hrůzou nebo nadšením, v tomto parku naleznete něco pro každého. Menší děti si zamilují objevování Idefixova lesa a jeho 12 atrakcí, zatímco starší děti mohou vyzkoušet jednu ze 7 vzrušujících jízd.

V parku Astérix je toho mnohem více! Svezete se na dřevěné dráze Tonnerre de Zeus, ocelové horské dráze Goudurix, kterou zvládnou jen ti nejodvážnější, nebo si užijete divoké peřeje Oxygénaria. Nenechte si ujít ani let na vysokorychlostní horské dráze Pegasus Express, která dosahuje výšky až 21 metrů!

V parku najdete i vodní balet s delfíny a lachtany, což je zcela netradiční atrakce, která dokazuje, že Římané jsou blázni!

Pokud jde o příjezd do parku, můžete se tam dostat příměstským vlakem RER linka B z železniční stanice Gare de Paris-Nord. Vystupte na letišti ‚Aéroport Charles de Gaulle – Terminál 1‘ a poté se vydáte ke kiosku ‚Parc de Loisirs‘, kde vás nasměrují ke kyvadlovým autobusům do Parc Astérix. Jízdenka na kyvadlový autobus stojí 7,50 € pro děti a 8,50 € pro dospělé. Autobusy odjíždějí každých 30 minut.

Je důležité poznamenat, že pokud zrušíte rezervaci do 23:59 dne před návštěvou, získáte plnou finanční náhradu. Při placení si jistě vyberete vratnou vstupenku. Tato vstupenka však nemůže být přesunuta na jiné datum nebo čas.