Ženské tajemství: toto před námi skrývá něžné pohlaví

Ženské tajemství: toto před námi skrývá něžné pohlaví 1

Ženy jsou stvoření tajnůstkářské a skrývají před námi mnohem více, než tušíme. Možná je to tak i lepší, protože o některých věcech je lepší nevědět. Něžné pohlaví pro chlapy tají i toto. Kolik peněz utrácejí na oblečení

Upřímně: chtěli byste vědět částku, kterou dá vaše partnerka za boty či kabelku? Asi ne, protože z některých částek by se vám zatočila hlava. Muž je totiž například za drahé boty ochoten zaplatit jen tehdy, pokud si je alespoň trochu jistý, že mu vydrží minimálně pár let. Žena si naproti tomu koupí lodičky za 100 eur a na nohou je bude mít třikrát. Pak vyjdou z módy, a tak je třeba utíkat do obchodu pro další.

 
1-1233925332_kostym

Sexuální minulost
Další tajemství, které by mělo před muži zůstat skryté. Určitě nechtějte vědět, kolik chlapů měla před vámi v posteli a co tam s nimi dělala. Je velmi pravděpodobné, že minimálně jeden z nich byl lepší milenec než vy, a taková vědomost by vám mohla pořádně ohrozit sebevědomí.

Stalkování bývalých
Žena vám nikdy neprozradí, že dvakrát denně kontroluje profil svého bývalého na sociálních sítích. Také vám nikdy neřekne, že je nešťastná, protože si její ex našel mnohem hezčí a inteligentnější partnerku, se kterou je navíc mimořádně šťastný. Když je kvůli tomu smutná, ale vy neznáte příčinu, raději na ni příliš netlačte.
Výsledkem bude hádka, jejíž hlavní příčinou budete vy.

 
160560703

Její přítelkyně vědí všechno
Chlapi se mezi sebou o vztazích nebo sexu příliš do detailu nebaví. Ženy jsou toho pravým opakem a vy rozhodně nechcete zjistit, co všechno o vás vědí její kámošky. Minimálně v posteli byste ale ze sebe měli dostávat maximum, jinak si můžete nenapravitelně pokazit reputaci.

Porovnávají nás
Ať chcete nebo ne, partnerka vás bude vždy porovnávat se svým bývalým. Nevyhnete se tomu. Pokud si chcete ženu udržet, zbývá vám jediné: snažit se z porovnávání vždy vyjít vítězně.

Rande jen kvůli sexu
Pokud jste si mysleli, že ženy hledají vždy jen seriózní vztah, jste na omylu. Tak jako chlapi, i ony občas hledají jen známost na příležitostný sex, ve které rozhoduje zejména fyzická přitažlivost. Smiřte se s tím.