Jedinečná příležitost prohlédnutí Le Marais: nejstarší a nejkrásnější čtvrť

Jedinečná příležitost prohlédnutí Le Marais: nejstarší a nejkrásnější čtvrť 1

Vstupenky na Pařížskou pěší prohlídku Le Marais jsou k dispozici pro prohlídku, kterou pořádá společnost Memories France. Tato prohlídka zahrnuje procházku po jedné z nejstarších a nejkrásnějších čtvrtí Paříže, Le Marais. Je to jedinečná příležitost vidět renesanční sídla a objevit spojení mezi moderní a historickou Paříži.

Vstupenky k jedinečnému prohlédnutí Le Marais online zde:

 

Memories France, společnost, která pořádá tuto prohlídku, má svou registrovanou adresu na 75 rue de Richelieu, 75002, Paris, FR. Pokud byste měli jakékoliv dotazy nebo potřebovali další informace o této prohlídce, můžete se obrátit na centrum nápovědy Tiqets.

Tato prohlídka trvá 1 h 30 min a maximální velikost skupiny je 20 osob. To zajišťuje, že každý účastník bude mít dostatek příležitostí poznat a ochutnat atmosféru tohoto místa. Tato prohlídka také vítá technologii a přijímá vstupenky v mobilu pro pohodlnější zážitek. Ať už jste mluvky anglicky nebo ne, průvodce prohlídky hovoří anglicky, takže se nemusíte bát, že byste něco zmeškali. Vy a ostatní účastníci obdržíte vstupenky okamžitě po jejich zakoupení.

 

Co je zahrnuto v ceně vstupenky? V první řadě, 1,5-hodinová pěší prohlídka Paříže, která je vedena profesionálním anglicky mluvícím průvodcem. Co ale není zahrnuto v ceně vstupenky? Není zahrnuto vyzvednutí a vrácení do hotelu, jízdenky na veřejnou dopravu, vstupné do atrakcí a památek na trase a občerstvení.

Prohlídka začíná na 2 Quai de Gesvres, 75006, Paříž. Zde budete moci prozkoumat jednu z nejstarších a nejkrásnějších čtvrtí Paříže – Le Marais. Obdivujete budovy starého světa, které tvoří pozadí pro moderní butiky, kavárny a bary.

Kombinace staletí historie, nádherné architektury, světových muzeí a uměleckých galerií a úžasné restaurační scény, sousedství Le Marais v Paříži je na dosah ruky. Navštívíte tradiční židovskou čtvrť, kde najdete jedny z nejlepších kulinářských vzorků v zemi. Obdivujete si úzké uličky, klidná nádvoří a krásná středověká a renesanční sídla, která se dochovala přes stovky let.

Přijďte 15 minut před začátkem prohlídky a setkejte se s průvodcem před Boutique Paris Today – 2 Quai de Gesvres, 75004 Paříž. Nejbližší stanice metra je Hôtel de Ville. Hledejte svého průvodce s průvodcovskou kartou s oranžovou šňůrkou. Na místě setkání jednoduše ukažte svému průvodci vstupenku z chytrého telefonu.

Pokud potřebujete zrušit nebo přesunout svou návštěvu, je to možné do 24 hodin před návštěvou. Vstupenky na tuto prohlídku jsou skvělým způsobem, jak prozkoumat Paříž a její historii, zatímco si užíváte příjemnou procházku po Le Marais.