Získejte si její důvěru a odhalte její tajemství. Je to snazší než si myslíte

Získejte si její důvěru a odhalte její tajemství. Je to snazší než si myslíte 1

Rádi byste zjistili, co před vámi ukrývá? Chtěli byste, aby se před vámi více otevřela? Neuvěříte jak málo pro to stačí udělat.

Britská studie odhalila, za jakých okolností jsou lidé ochotni sdílet detaily ze svého soukromí. Účastníky rozdělili do tří skupin, první pustili ukázku ze stand-up comedy show, druhé golfovou instruktáž a poslední přírodovědný dokument. Nejvíce se odhalily účastníci, kteří se dívali na stand-up komedii.

 
1-shutterstock_82107031

Jedna osoba se dokonce během výzkumu přiznala, že si zlomila klíční kost při pádu během tancování na tyči. Smích každého dostane do dobré nálady, ale proč nám dává víc kuráže k odhalování tajemství, které bychom si jinak poctivě hlídali? Autor studie, to vysvětluje takto:

„Vždy, když se zasmějete, tělo vyplaví endorfiny, které vám dodají pocit, že neprozrazujete až tak mnoho, a proto jste odhodlanější odhalit více než jindy.“ Možná si ani neuvědomíte, že jste se se svým přeřeknutí dostali do velmi zranitelné pozice. Když se smějete, přesouváte svou pozornost od sebe a když myslíte na něco jiného, ​​nebojíte se ztrapnění a vesele prozradíte i co nechcete.

 
480

Nedávné studie ukázaly, že čím jsou partneři mezi sebou otevřenější, tím je jejich vztah silnější a intimnější. Čili, pokud ji rozesmějete, hned se bude cítit s vámi příjemněji a blíž. Pokud nepatříte mezi nejlepší vypravěče vtipů, stačí když se místo hororu spolu podíváte na nějakou komedii. Možná vám pak odhalí kromě svých nejtajnějších tužeb i své tělo.