Známé osobnosti, jejichž sexuální apetit vás zaskočí

Známé osobnosti, jejichž sexuální apetit vás zaskočí 1

Milovníci historie vědí, že dějiny jsou plné pikantérií a nejen nudných faktů, které nám dávkují na hodinách dějepisu. Osobnosti, o kterých jste dodnes nevěděli nic zajímavé, mohou být pro vás ještě větší inspirací než fotbalové hvězdy. Věděli totiž vždy skórovat do správné branky. Jejich sexuální výsledky by jim záviděli i borci porno scény.

 
portrait_bf

Benjamin Franklin
Správně, je to ten muž ze stodolarové bankovky. Tu ženy milují možná právě i díky němu. Je až těžké pochopit, jak se vedle množství žen dokázal soustředit na tvůrčí práci a vynálezy. Asi byly nahé ženy jeho palivem, neboť se sexem začal jako 14-letý.

Netajil se tím, že na svých cestách za hranice vždy ochutnával místní kuchyni i s kuchařkou. Ještě jako padesátník si v Londýně našel partnerku s dospívající dcerou a v posteli skončil s oběma. Měl přes 70 oficiálních žen a o těch, co byly jen tak bokem po večeři, se už nedozvíme. Takové je pravé tajemství stodolarovky.

 
640px-George_IVcoronation

Jiří IV.
Anglická šlechta měla k sexu vždy blízko. V devatenáctém století si mladý princ, později král vybudoval docela slušnou pověst donchuána. Od žen a konkubín, které prošly jeho ložnicí, si vždy vyžádal i pramen vlasů. A která by (ho) nedala králi? Po jeho smrti se našlo více než sedm tisíc obálek s vlasy žen. Byl to zkrátka pedant a sběratel.

 
cleopatra 2

Kleopatra
Abychom neupadli do zoufalství, že jen muži jsou sexuchtivci, stačí se podívat na jednu z nejkrásnějších žen Egypta. Kleopatra údajně užívala milence jako slunečnicová semínka. Svlékla, ochutnala a šla k dalšímu. Její život byl plný sexu a dodnes se říká, že její milence je možné spočítat jen stejným algoritmem jako zrnka písku v poušti.

 
Personage74.mp4

Fidel Castro
Dnes již není v nejlepší kondici, ale zdá se, že jako jediný na světě našel elixír dlouhověkosti a síly. Vždyť vládl Kubě ve věku, kdy český důchodce už bezvládně čeká u lékaře. Jeho tajemství odhalil dokument z roku 2008, kde se přiznává, že spal s více než 35 000 ženami. Měl speciální legii, která mu zajišťovala přísun nových žen. A to každý den. Aniž by měl minimálně dvě denně ani neusnul. Tak vypadá sladký život na Kubě.

 
Čingis

Čingischán
Mongolský dobyvatel je, zdá se, nejen věčným králem bojovníků, ale i sexuálního tažení. Jeho říše vzkvétala a s ní i sexuální radosti, kterými slavil vítězství. Jeho říše se táhla od Koree až do Evropy a v roce 2003 genetici udělali pokusy, díky kterému zjistili, že muži v střední Asii mají velmi podobný chromozom Y.

Díky tomu se dá snadno určit otcovství. Testováno bylo 16 tisíc mužů s jediným výsledkem. Před 800 lety byl jejich potomek právě Čingischán. Je jich však zřejmě mnohem, mnohem víc a je tak zřejmé, že věrnost a anikoncepce byly pro Čingischána cizí slova.