JUSTIN BIEBER DOSTAL NA VÁNOCE NOVÉ SOUKROMÉ LETADLO ZA NĚKOLIK MILIONŮ

JUSTIN BIEBER DOSTAL NA VÁNOCE NOVÉ SOUKROMÉ LETADLO ZA NĚKOLIK MILIONŮ 1

Dvacetiletý zpěvák Justin Bieber, který v poslední době zpívá častěji v cele předběžného zadržení jako před publikem opět zaplnil titulky časopisů a novin svým jménem. Tentokrát se to neskončilo žádným napadením ani sražením novináře svým Lambem.

Ze  skromného chlapce se stal drzý fracek, který stále častěji prezentuje na sociálních sítích i svůj smysl pro luxus. A aby své fanoušky na druhém konci světa nenechal čekat, jeho největší přání pod Vánoční stromek bylo nové soukromé letadlo. A co čert nechtěl, zanedlouho se mladý zpěvák na sociální síti Instagram pochválil svým novým tryskáčem s odkazem: „Nové letadlo na Vánoce. Je krásná. “

Podle odborníků jde o letadlo typu Gulfstream 6, jehož cena je přibližně 65 milionů dolarů. Je považováno za největší soukromé letadlo, které díky své rychlosti a komfortu patří k těm nejvyhledávanějším.

Informace o tom, zda si to letadlo Justin koupil sám, nebo mu ho někdo daroval necháme na tuzemské média. Na závěr jen dodáme, že podobné letadlo stejného typu ma v hangáru i režisér trilogie Pána prstenů, Sir Peter Jackson.