ZNÁMY BASKETBALISTA SI OTEVŘEL FASTFOOD SE ZDRAVOU STRAVOU

Fanoušek basketbalu jistě něco říká jméno Ray Allen. Vysoký Afroameričan několik let hájil barvy Bostonu Celtics, ale po ukončení aktivní kariéry sportovce přesedlal na zcela jinou dráhu – stal se z něj restauratér. A ne ledajaký! Jde o fastfood, který zákazníkům servíruje zdravou stravu. Na střeše budovy dokonce vyrostla krásná zahrada, která obstará zeleninu pro kuchaře.

Nápad dostal společně s manželkou Shannon a dvojice se řídí heslem, že pokud to, po čem toužíš neexistuje, musíš si to vytvořit. Inspirovali jejich problémy s nezletilým synem, který trpí cukrovkou. Paní manželka se na oficiální tiskovce vyjádřila následovně:

„V jistém okamžiku jsem si uvědomila, že nemůžu jen tak čekat na někoho, kdo vytvoří zdravé fast-foody, aby splnil přísné požadavky na stravu v naší rodině. Když jsme se s problémem více seznámili, zjistili jsme, že nejde jen o náš problém, ale bojuje s ním mnoho jiných rodin. “

Otevření „zdravého fast-foodu“ s názvem Grown proběhlo v březnu v Miami, ceny pokrmů jsou navíc lidové: 4-18 dolarů, což je na americké poměry skutečně málo. Jako prakticky každé zařízení tohoto typu bude mít i Grown výhodu objednávání si jídla přímo z pohodlí vlastního automobilu.