ZNÁMY BASKETBALISTA SI OTEVŘEL FASTFOOD SE ZDRAVOU STRAVOU

ZNÁMY BASKETBALISTA SI OTEVŘEL FASTFOOD SE ZDRAVOU STRAVOU 1

Fanoušek basketbalu jistě něco říká jméno Ray Allen. Vysoký Afroameričan několik let hájil barvy Bostonu Celtics, ale po ukončení aktivní kariéry sportovce přesedlal na zcela jinou dráhu – stal se z něj restauratér. A ne ledajaký! Jde o fastfood, který zákazníkům servíruje zdravou stravu. Na střeše budovy dokonce vyrostla krásná zahrada, která obstará zeleninu pro kuchaře.

Nápad dostal společně s manželkou Shannon a dvojice se řídí heslem, že pokud to, po čem toužíš neexistuje, musíš si to vytvořit. Inspirovali jejich problémy s nezletilým synem, který trpí cukrovkou. Paní manželka se na oficiální tiskovce vyjádřila následovně:

„V jistém okamžiku jsem si uvědomila, že nemůžu jen tak čekat na někoho, kdo vytvoří zdravé fast-foody, aby splnil přísné požadavky na stravu v naší rodině. Když jsme se s problémem více seznámili, zjistili jsme, že nejde jen o náš problém, ale bojuje s ním mnoho jiných rodin. “

Otevření „zdravého fast-foodu“ s názvem Grown proběhlo v březnu v Miami, ceny pokrmů jsou navíc lidové: 4-18 dolarů, což je na americké poměry skutečně málo. Jako prakticky každé zařízení tohoto typu bude mít i Grown výhodu objednávání si jídla přímo z pohodlí vlastního automobilu.