Zamiřte do Vídně na jedinečnou prohlídku trhů s jídlem a ochutnávky kávy

Zamiřte do Vídně na jedinečnou prohlídku trhů s jídlem a ochutnávky kávy 1

Když se rozhodnete pro návštěvu Vídně, neopomeňte zaplánovat si jedinečnou zkušenost, která vás zavede do srdce místní kulinářské scény. Vídeň, město s bohatou historií a kulturou, nabízí nespočet atrakcí, ale jednou z nezapomenutelných zastávek na vaší cestě by měla být prohlídka trhů s jídlem. Tyto trhy jsou živým odrazem místní gastronomie, kde můžete objevit širokou škálu čerstvých produktů, exotických koření a tradičních pokrmů. Každý stánek zde představuje příběh, každý prodejce je strážcem nějakého kulinářského tajemství.

Rezervujte si výhodnou vstupenku –  bez čekání ve frontě, kterou můžete kdykoliv bezplatně zrušit.

Další informace

  • Tato prohlídka vyžaduje procházku po nerovném povrchu. Vezmi si pohodlnou obuv a oblečení vhodné pro počasí
  • Doporučujeme mírnou úroveň kondice

 

Hurá do Vídně: Zveme Vás na soukromou večerní gastronomickou prohlídku

TIP :  Jak cestovat po Vídni výhodně a ušetřit na vstupech do muzeí a různých atrakcí? Kupte si Vienna City card  a cestování po hlavním městě Rakouska bude pohodlnější! Karta Vienna Pass vám zase ušetří a umožní přednostní vstup až do 90 památek a atrakcí.

Výhody karty VIENNA CITY CARD

Prohlídka začíná v ranních hodinách, kdy jsou trhy nejživější. Průvodce vás provede úzkými uličkami mezi stánky, kde vůně čerstvého pečiva se mísí s aroma lokálně pěstované zeleniny a ovoce. Máte možnost ochutnat sýry, které se vyrábějí v malých rodinných podnicích v okolí Vídně, nebo se můžete zastavit u stánku s domácími uzeninami a nechat si doporučit to nejlepší z jejich nabídky.

Co vidět a ochutnat ve Vídni? To Vám poradí v následujícím videu:

Po návštěvě trhů následuje další neodmyslitelný zážitek – ochutnávka kávy. Vídeň je známá svou kavárenskou kulturou, která je zapsána na seznamu nehmotného kulturního dědictví UNESCO. Sedněte si do jedné z tradičních vídeňských kaváren, kde čas jakoby zpomalil. Interiéry těchto míst jsou často zdobené historickým nábytkem, který dotváří jedinečnou atmosféru. Zde si můžete vychutnat dokonale připravenou vídeňskou kávu. Barista, odborník na přípravu kávy, vám rád poradí, který z mnoha druhů kávy si vybrat. Ať už dáte přednost silnému espressu, nebo jemnému cappuccinu s bohatou pěnou, každý doušek je potvrzením umu, s jakým byla káva připravena.

Kolik památek UNESCO má Vídeň?

Tato prohlídka nabízí jedinečnou příležitost nejen ochutnat, ale také se naučit více o místní kuchyni a zvyklostech. Je to zážitek, který obohatí vaši návštěvu Vídně a zanechá vám nezapomenutelné vzpomínky.

Vylepši si zážitek

Prozkoumej další možnosti vstupenek včetně prohlídek a městských karet.

Zjistit více