10 TIPŮ JAK SE V LÉTĚ FORMÁLNĚ OBLÉKNOUT  A PŘITOM VYPADAT VKUSNĚ

10 TIPŮ JAK SE V LÉTĚ FORMÁLNĚ OBLÉKNOUT  A PŘITOM VYPADAT VKUSNĚ 1

Najít dokonalou rovnováhu mezi business módou a ležérností může být obtížné a zvláště v létě. (Sandály a šortky nepřipadají v úvahu). Ale najít rovnováhu mezi uhlazeným a uvolněným osobním stylem není nemožné. Toto je několik jednoduchý pravidel pro oblékání jako zůstat cool iv létě.

1.Barevné kalhoty

Léto s sebou přináší pocit lehkosti a barevnosti. Tak proč si nerozzáří den i pomocí oblečení. Nemusíte stále nosit pouze černé kalhoty, které se spíše hodí k zimě. Nabídku takových „veselých“ kalhot má například známá značka Tommy Hilfiger.

2.Ležérní sako

Další možností jak odlehčit svůj outfit je úzce střižené a dobře padnoucí sako. Vypadá velmi elegantně a dodá vašemu vzhledu lehkost.

3.Vyhrňte si rukávy

Jedním z velkých trendů v módě je být výjimečný. Nezapadá do kolektivního a masového konceptu módy. Najít vlastní způsob jak být IN. Jednou z možností je například tato košile v jemné pastelové barvě s možností ohrnutí si rukávů. Takže ohrnout rukávy a pustit se do práce ☺

4.Zavažte se

Pokud nosíte tutéž vázanku jako v zimě děláte velkou chybu. Jediným cílem doplňků je osvěžit a oživit formální oblečení. Zkuste někdy sáhnout po barevnější alternativě. Inspirací může být tato kravata od výrobce Geoffrey Beene.

5.Vyměňte bílou košili

Zkuste sem tam zariskovat a vyměňte nudnou bílou za jemně růžovou nebo světle modrou barvu. Uvidíte, že stačí tak málo a budete se cítit jako na letní dovolené na pláži.

6.Skočte do něčeho pohodlného

Společenské boty většinou s komfortem nemají mnoho společného. Ale v létě si můžete dovolit nějaký ten malý ústupek. Co třeba takové boty od Stevea Maddena. Uvidíte s jakou lehkostí se budete večer vracet z práce po celodenním pobíhání.

7.Mixuj a přizpůsobuj doplňky

Opasek dodává svěžest jakémukoli oblečení. Pokud se snažíte o decentní linie oblečení na pracovní den může být alespoň opasek pro vás volba jako celkový vzhled odlehčit. Tuto sezónu přináší Tommy Hilfiger krásné opasky ideální na léto.

8.Klasické neutrální boty

Je ověřený fakt že obuv nám dokáže o člověku hodně napovědět. Řekněte prostřednictvím svých bot že na vašem vzhledu vám záleží při nejmenším jako na vašem businessu.

9.Aktovka

Skvělý tip na přepnutí zimního módu na letní je i výměna aktovky. I když musíte pracovat celý rok, neznamená to že nemůžete svůj vzhled odlehčit s příchodem léta. Skvělou volbou může být taková brašna od Fossil.

10.Plátěné kalhoty

V období od května do září by měly být černé kalhoty v zadní části šatníku. Měli byste si zvyknout na běžné dny, nebo příležitostné pracovní setkání nosit i letní plátěné kalhoty, jako jsou tyto od Ralpha Laurena.

Tak páni odvažte se i vy na změnu zimního a nudného šatníku na svěží letní jako my ženy. Určitě tím potěšíte nejedno ženské oko ☺