100 MILIONŮ ZA NETYPICKOU VILU V BEVERLY HILLS

100 MILIONŮ ZA NETYPICKOU VILU V BEVERLY HILLS 1

Designér a architekt Michael Palumbo má za sebou 33 letou kariéru architekta a množství dobře odvedené práce. Jeho nejnovější projekt v podobě nemovitosti za 100 milionů dolarů je jeho největším dílem a splněným snem. Stavba, která bude postavena v Beverly Hills v Kalifornii bude stavbou superlativů. Říká se tomu vrchol kariéry.

Palumbo hledal inspiraci v plovoucích domech v Singapuru. Všechno se tu točí okolo vody. Tuto grandiózní stavbu navrhli pod jeho vedením uznávání architekti Shubin + Donaldson. Nemovitost má 7 467 metrů čtverečních, sedm ložnic (včetně apartmá o rozloze 945 metrů čtverečních s přímým přístupem na střešní zahradu), 14 koupelen, velkou pokoj se skrytým barem či jídelna pro 18 lidí. Toto vše obsahuje nějakým způsobem poutavé vodní prvky.

Voda se nachází téměř všude a je nedílnou součástí domu. Nelze s jistotou říci, kde začíná a kde končí, protože opravdu neexistuje žádný její počátek ani konec. Nanejvýš pozoruhodným je transparentní bazén ve foyeru ve spodní úrovni domu. Tato část domu je středem sociálního života jeho obyvatel. Nachází se zde noční klub, bar se salonkem (včetně bazénu), 20-místné kino, dvě bowlingové dráhy, profesionální catering, kosmetický salón, wellness centrum, garáže pro osm aut a jiné extravagantní.

Otevřený koncept obydlí se rozkládá na pozemku o rozloze jeden akr. Rozsáhlé stěny ze skla a elektronicky řízený vstup do bazénu, to vše se doslova koupi v přirozeném světle. Krby poseté po celém domě přidávají útulnou atmosféru. Rozsáhlé venkovní terasy a salonky nabízejí výhled z ptačí perspektivy na okolní kopce, zatímco knihovna lemovaná policemi od podlahy až ke stropu poskytuje klidné útočiště. Toto obydlí je exkluzivně nejen díky svému designu, ale také díky unikátní poloze. Bude se nacházet v prestižní čtvrti Trousdale Estates Beverly Hills, kde si miliardáři plní svůj sen o bydlení s krásným výhledem na Los Angeles a Tichý oceán.

Pozemek se stavebními plány stojí 35 000 000 dolarů nebo si je možné objednat kompletní dům na klíč za 100 milionů USD. Postavení rezidenci bude trvat přibližně 24 až 26 měsíců.