15 faktů, díky kterým s vámi herny a kasina manipulují

15 faktů, díky kterým s vámi herny a kasina manipulují 1

Možná jste někdy podlehli kouzlu barevných světýlek, kterými herny a kasina lákají lidi do svých prostor. Vidina velkého a snadného výdělku je však jen iluzí. Jediní, kteří na hrací vášni získávají, jsou majitelé kasin a hracích automatů. No a toto jsou fakta, která jste o hernách zaručeně netušili.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

1. Hraní zvyšuje kriminalitu. Až dvě třetiny lidí, kteří jsou závislí na hracích automatech, financují svůj „koníček“ tím, že se uchýlí k trestné činnosti. 2. Některá kasina jsou navrženy jako bludiště. Je to proto, abyste z nich nedokázali vyjít a utratili co nejvíce peněz .

3. Levný či dokonce bezplatný alkohol je pro herny a kasina výhodný. Když je totiž člověk opilý, je odvážnější a víc utrácí. 4. Hry, jako například blackjack, se jeví jako ziskové. Ano, je tomu skutečně tak, ale pouze zpočátku . Z dlouhodobého hlediska vždy získá jen kasino.

5. Toalety a stánky s občerstvením jsou ve velkých kasinech umístěny nejčastěji v podzemí a daleko od východu. Opět je to proto, abyste nemohli jen tak odejít. 6. Světla v hernách a kasinech se často podobají těm, které mají lidé v obývácích. Vyvolává to pocit pohodlí a bezpečí, takže člověk necítí potřebu spěchat domů.

apuestaruleta

7. Katolíci a Židé v minulosti tolerovali a podporovaly gamblerství. 8. Za 15 let od otevření prvního kasina v americkém Atlantic City stoupla míra násilných zločinů o 199 procent a míra krádeží dokonce o 481 procent.

9. Výherní automaty jsou často osvětleny velmi zářivě.Vyvolává to dojem, že se na nich dá snadno vyhrát. 10. Možná jste si to nikdy nevšimli, ale v hernách a kasinech málokdy bývají hodiny či okna. Hráči se tak netrápí nad tím, kolik času hraním strávili.

11.Výhry v hracích automatech jsou čistě náhodné. Nedá se tedy říci, že když někdo před vámi naházel „do stroje“ tisíc korun a nevyhrál, vám se určitě poštěstí. 12. Tím, že hrajete dostatečně dlouho, své prohrané peníze nezískáte nazpět. 13. Gamblerství existuje již od dob Sumerů.

14. Pokud hrajete dlouho, neznamená to, že zákonitě musíte vyhrát hodně peněz. 15. Jak asi víte, americká vláda nabídla Indiánům za jejich půdu možnost profitovat na kasinech. Takovým způsobem ale vydělává jen devět tisícin z nich.

 

thumb_1377034555_1000_1000_