5 ZPŮSOBŮ JAK UŠETŘIT V  ESHOPU

5 ZPŮSOBŮ JAK UŠETŘIT V  ESHOPU 1

Speciální akce a slevy na nás útočí z každé strany a zpoza každého rohu. Ne každý lákavý štítek však představuje skutečně výhodnou nabídku. Abyste se v tom moři slev neutopili, přečtěte si raději naši užitečnou příručku, která vám poradí jak v e shopech skutečně ušetřit. Konkrétně se zaměříme na šetření s cashbackovým portálem tipla.

Seznamte se s Tipli

Na Slovensku máme cashbackových portálů několik. Ten najvýhodnešjí je podle všeho tipla, které nabízí nejvyšší odměny z nákupu – až 25%. Navíc pokud některý z podobných portálů nabízí u nějakého obchodu vyšší cashback, tipla zaručuje, že rozdíl napraví. Pro uživatele je také výhodné, že odměny vyplácí již od 0,01 € a tak nemusí čekat na našetřeno určité částky. Nákup přes tipla je přitom opravdu jednoduchý. Nakupujete na svých oblíbených eshopech přesně tak, jak jste zvyklí, jen se na ně dříve dostanete přes tipla.

Šetřete s Cash Back

A že tak úplně nevíte co to ten cashback vlastně je? V doslovném překladu to znamená „peníze zpět“ – a to je přesně to, o co se při cashback jedná. Přes eshop si koupíte nějaký produkt nebo službu a po jistém čase dostanete z tohoto nákupu určitou procentuální částku zpět. Můžete si to představit jako opožděnou slevu na to, co jste si koupili.

Cashbackový portál je internetová stránka, na které najdete množství obchodů, nabízejících různé produkty a služby. S těmito obchody má cashbackový portál dohodu, že pokud na ně uživatel cashbackového portálu nakoupí, obchod mu část peněz vrátí (a zaplatí cashbackovému portálu provizi za to, že mu zákazníka přivedl). Výše cashbackovej odměny závisí na konkrétní smlouvy, uzavřené mezi portálem a eshopem. Díky cashback tedy profitují všechny tři strany: uživatel, obchod i cashbackový portál.

Šetřete s akčními nabídkami

Neztrácejte svůj drahocenný čas pátráním po těch nejlepších slevách a akcích. Tipli se snaží šetřit váš čas, proto každý týden odvede „špinavou práci“ za vás a vám zůstává  vybrat si tu nejlepší nabídku. Sledujte jejich pravidelnou rubriku Akce týdne a zaručeně ty nejlepší slevy nepromeškáte.

Šetřete se slevovými kupóny

Nebaví vás prodírat se nekonečnou nabídkou slev? A ještě k tomu ten kopec stránek, který musíte projít, abyste se dostali k té pravé. Pokud však opět využijete chytrý nápad tipla, určitě neprohloupíte. Zadejte si do hliadačika obchod, kde chcete nakoupit, otevřete jej a najděte si Slevové nabídky – ty pro vás tipla hledá každý den a přidává všechny kupóny a slevy, se kterými právě ušetříte.

Šetřete nákupy v zahraničí

Výběr v zahraničí je přece jen o něco širší, než ten slovenský. A zaručeně se vám nestane, že vyjdete na ulici a oproti kráčí někdo ve stejném svetru. Odrazují vás vysoké ceny a drahá doprava? Vyzkoušejte nákupy na oblíbeném čínském eshopu Aliexpress – nabízí rozsáhlý výběr, nízké ceny a dopravu zdarma na většinu zboží.

Šetřete využitím šikovných tipů

Chystáte se na dovolenou, ale nejste přesvědčeni, která destinace je pro vás? Nevíte, co koupit přítelkyni k MDŽ nebo jaké trička jsou trendy letošní jaro? S tím vším a ještě mnohem více vám tipla také pořadí. Nechte se inspirovat šikovnými nákupními rádci.

Nakupovat s tipla se jednoduše vyplatí. Ať už využijete pouze jejich cashback nebo všechny doprovodné služby, určitě nebudete zklamáni! Šetřete na svých nákupech a nakupujte rozumně!