61-letý otec sestavil pro svojí 4-letou dcerku karavan s vlastní raketou a motorkou

61-letý otec sestavil pro svojí 4-letou dcerku karavan s vlastní raketou a motorkou 1

Ještě před týdnem jsme vám představili karavan v hodnotě jednoho milionu dolarů, který je prvním karavanem vyroben z karbonu a zdálo se, že v oblasti karavanů a přívěsů již známe Alfa a Omega. No tento článek pouze nasvědčuje, tomu že jsme se mýlili.

Zatímco já jsem se ve svých 4-letech těšil autíčkům na dálkové ovládání s dosahem délky kabelu, otec milionář Bran Ferren a šéfdesignér jisté kalifornské společnosti ve věku 61 let zhotovil netradiční karavan pro svou 4-letou dcerku jménem Kira. I ten karavan nazval po své dceři, tedy „KiraVan“. Neobvyklý dárek má být jakýmsi prostředkem k dosažení snu, procestovat celé Spojené státy až na konec světa.

Už z názvu lze vyčíst, že karavan s vlastní raketou a motorkou nepatří k těm tradičním, který můžeme vidět na našich či zahraničních cestách. A abych vás uklidnil, účelem rakety není najít cíl na jeho odstranění, ale zmapovat následující terén. Otec malé dcerky utratil na výrobu tohoto karavanu statisíce dolarů, mluví se až o více než jednom milionu, ale o konkrétním částce se zatím nezmínil. KiraVan s vyztuženými pneumatikami doplněné o vlákno Kevlar si bez problémů poradí s terénem plný bahna nebo velkých kamenů.

Karavan se může pochlubit také neuvěřitelným interiérem, které zahrnují plně vybavenou kancelář, kuchyně a ložnice. S dosahem až 2000 mil na jedno natankování a speciálním závěsným systémem vás karavan bezpečně a spolehlivě převeze svahy strmými i 45 stupňů. Můžeme říci, že tento karavan je jako vystřižený ze sci-fi filmu.