ADRENALINOVÉ ZÁŽITKY, KTERÉ BY JSTE MĚLI TOTO LÉTO VYZKOUŠET

ADRENALINOVÉ ZÁŽITKY, KTERÉ BY JSTE MĚLI TOTO LÉTO VYZKOUŠET 1

Milujete ten pocit, když máte vítr ve vlasech a adrenalin v krvi? Pokud ano, tak právě pro vás jsou určeny tyto tři činnosti. Navíc za nimi nemusíte cestovat do zahraničí, ale zažijete jejich přímo na Slovensku.

Přinuťte pneumatiky skřípat

Splňte si svůj sen o jízdě v dokonalém autě nebo na silné motorce. Jen několik kilometrů od hlavního města se nachází závodní okruh, kde zažijete pocity skutečného jezdce. Projet se můžete na vlastním autě či motocyklu nebo si pro tuto příležitost vypůjčit některý z výkonných automobilů přímo na místě. Zvolíte si Porsche 911 GT3, Ford Mustang Challenge nebo raději některé z vozů značky BMV? Pro ty nejodvážnější je zde Formula ADAC Masters, která zrychlí z 0 na 100 za 3,8 sekundy.

Podívejte se na zem z výšky

Dívat se z ptačí perspektivy na dění hluboko pod vámi vyžaduje pořádnou dávku odhodlání. Naberte kuráž a vychutnejte si tento jedinečný zážitek ze sedadla letadla. Nechte se vynést do výšky několika tisíc metrů nad úroveň terénu a na vlastní kůži si vyzkoušejte strmé stoupání, výkruty, otočení hlavou dolů, klesání připomínající volný pád nebo prostě klidný vyhlídkový let podle vašich přání. Na své si přijdou i milovníci historických dopravních prostředků, na Slovensku je totiž možné zakoupit si akrobatický let bojovým letadlem.

Pociťte volnost jako pták

Při tomto zážitku pochopíte sílu gravitace jako nikdy předtím. Ztraťte pevný povrch pod nohama a svěřte se do rukou zkušeného instruktora při tandemovém seskoku padákem.Ty nejodhodlanější mohou zkusit sólo seskok, ten si však vyžaduje několik hodin pozemní přípravy a na závěr i přezkoušení. Pak vás letadlem vyvezou do výšky 1200 metrů a vy se můžete k zemi snést téměř jako pták.

Tak co, necháte se zlákat?