Unikly informace o Samsung Galaxy S9, ukazují jeho vlastnosti

Jihokorejský gigant oficiálně představí novou vlajkovou loď v únoru.

Anonymní uživatel sítě Reddit zveřejnil fotografii se krabicí , v níž by se měl prodávat připravovaný smartphone společnosti Samsung Galaxy S9. Na krabičce se nacházejí specifikace nového telefonu.

Jak upozorňuje web Engadget , pokud jsou specifikace pravdivé, naznačují velmi podobné vlastnosti jako má Galaxy S8- s pár přidanými prvky.

Fotoaparát s proměnnou clonou

Nová vlajková loď Samsungu by měla mít 5,8-palcový Super AMOLED displej s rozlišením 2960 x 1440 bodů s oválnými okraji. Telefon má mít čtyři gigabyty operační paměti a šedesát čtyři gigabytů úložného prostoru.

Samozřejmostí bude bezdrátové nabíjení. Telefon by měla zvládat vodu i být odolný vůči prachu.

Zadní kamera bude mít 12 megapixelů a proměnlivou clonu f / 1,5 nebo f / 2,4. Umožnilo by to fotit iv horších světelných podmínkách i větší hloubku ostrosti.

Přední šelf kamer má mít osm megapixelů a automatické zaostřování. Specifikace hovoří také o super zpomaleném módu při videích.

O zvuk se postará společnost AKG, vyladí stereo reproduktory av balení by spotřebitelé měli najít i sluchátka .

Příští měsíc

Šéf mobilní divize Samsungu minulý týden oznámil, že novou vlajkovou loď Galaxy S9 představí na veletrhu Mobile World Congress, který se bude konat v Barceloně od 26. února až do 1. března. Zároveň také oznámí datum, kdy se telefon dostane do prodeje.

Web ZDNet připomíná , že představení S9 přijde oproti loňskému březnovému představení S8 o měsíc dříve. Takto by se mohl Galaxy S9 dostat do prodeje již v březnu.