Unikly informace o Samsung Galaxy S9, ukazují jeho vlastnosti

Unikly informace o Samsung Galaxy S9, ukazují jeho vlastnosti 1

Jihokorejský gigant oficiálně představí novou vlajkovou loď v únoru.

Anonymní uživatel sítě Reddit zveřejnil fotografii se krabicí, v níž by se měl prodávat připravovaný smartphone společnosti Samsung Galaxy S9. Na krabičce se nacházejí specifikace nového telefonu.

Jak upozorňuje web Engadget, pokud jsou specifikace pravdivé, naznačují velmi podobné vlastnosti jako má Galaxy S8- s pár přidanými prvky.

Fotoaparát s proměnnou clonou

Nová vlajková loď Samsungu by měla mít 5,8-palcový Super AMOLED displej s rozlišením 2960 x 1440 bodů s oválnými okraji. Telefon má mít čtyři gigabyty operační paměti a šedesát čtyři gigabytů úložného prostoru.

Samozřejmostí bude bezdrátové nabíjení. Telefon by měla zvládat vodu i být odolný vůči prachu.

Zadní kamera bude mít 12 megapixelů a proměnlivou clonu f / 1,5 nebo f / 2,4. Umožnilo by to fotit iv horších světelných podmínkách i větší hloubku ostrosti.

Přední šelf kamer má mít osm megapixelů a automatické zaostřování. Specifikace hovoří také o super zpomaleném módu při videích.

O zvuk se postará společnost AKG, vyladí stereo reproduktory av balení by spotřebitelé měli najít i sluchátka.

Příští měsíc

Šéf mobilní divize Samsungu minulý týden oznámil, že novou vlajkovou loď Galaxy S9 představí na veletrhu Mobile World Congress, který se bude konat v Barceloně od 26. února až do 1. března. Zároveň také oznámí datum, kdy se telefon dostane do prodeje.

Web ZDNet připomíná, že představení S9 přijde oproti loňskému březnovému představení S8 o měsíc dříve. Takto by se mohl Galaxy S9 dostat do prodeje již v březnu.