BAHAMY – IDEÁLNÍ MÍSTO PRO RELAX

BAHAMY - IDEÁLNÍ MÍSTO PRO RELAX 1

Pokud trávíte nějaký čas na jihu USA a chcete vypnout, co říkáte na plavbu lod’ou po Karibiku? Na výběr máte různé lodní společnosti, místa výletů, počet dní, stačí si jen vybrat.

Ti, kteří chtějí strávit prodloužený víkend na moři s dobrým jídlem, zábavou a zajímavými výlety, by měli vyzkoušet společnost Royal Carribean. Cena za tři noci se pohybuje kolem 300 € na osobu. Za ty dny můžete poznat například krásné pláže a místa Baham. Navštívíte s nimi privátní ostrov CocoCay, který má Royal Carribean pronajatý. Po vylodění nejděte s davem lidí, protože natrefíte na pláž podobnou evropské. Trochu se poohlédněte a zjistíte, že jsou mnohem hezčí zákoutí, které se již podobají Bahamy. Bílý písek, palmy, tyrkysové moře, houf rejnoků ve vodě žraloci tygří. Pozor na ně, nemají problém připlout až do mělčiny!

Na druhý den vás lod ‚zavede do hlavního města Baham – Nassau. V přístavu je mnoho obchůdků se suvenýry či šperky. Domácí vás budou lákat na všechny možné výlety. Pokud zatoužíte po odpočinku, zajděte si na Paradise Island, kde se nachází veřejná pláž.

Blízko veřejné pláže se nachází také Atlantis hotel a pokud navštívíte jeho vodní park, vyřádíte se dostatečně. Skluzavky, bláznivé atrakce nebo plavání s delfíny za 300 $. Výběr je jen a jen na vás.