Bang & Olufsen představil trio nových, flexibilních zařízení

Bang & Olufsen představil trio nových, flexibilních zařízení 1

Dánská společnost Bang & Olufsen je průkopníkem v oblasti luxusního domácího audia. V průběhu let se vypracovala na specialistu v oboru.

Jelikož v současnosti převládá zvýšená poptávka po vysoce výkonných zařízeních s inteligentními možnostmi bezdrátového připojení, Bang & Olufsen představil v New Yorku trio nových produktů. Spadají pod nový funkční koncept, příhodně pojmenovaný jako „flexibilní obývací pokoj.“

Loewe představil svůj první OLED televizor Bild 7

Bez ohledu na to, zda žijete v rodinném domě, na chatě, nebo na rozlehlém statku, uvítáte přenosnost nových zařízení. BeoVision Horizon 4K Ultra HD byl koncipován jako zařízení, které nebude fixním středem vašeho obývacího pokoje. Namísto toho jde o zařízení, které lze snadno přesouvat z místa na místo. Po připojení k proprietární bezdrátové síti, můžete Horizon umístit kam uznáte za vhodné. Chcete se jako dívat na film ze svého balkonu? Není problém! Chcete dát svůj Horizon televizor pryč, zatímco večeříte se svými přáteli? Žádný problém.

V závislosti na vašich požadavcích na flexibilitu, může být Horizon zavěšen buď na stěnu, umístěný na výkyvné základně, opřený o klasický o Bang & Olufsen stojan nebo připevněn k mobilní základně. Jde tak o nejsnazší způsob sledování televize ze všech koutů vašeho domova.

Když přijde na přenosné audio, nové reproduktory BeoSound 1 a 2 vypadají jako z jiného světa. Obsahují podobnou bezdrátovou funkcionalitu jako televizor Horizon. Velmi snadno se integrují a dokáží přistupovat k streamovacím  službám jako Spotify či TuneIn Radio.

Jakmile jsou synchronizovány, jejich uživatelé mohou hudbu streamovat prostřednictvím nich bez nutnosti zapínání smartphonů ci tabletů. BeoSound 1 může být dokonce odpojen od napájení a použit jako přenosný reproduktor po dobu přibližně 16 hodin na jedno nabití.

Trojice nových zařízení je nyní k dispozici prostřednictvím Bang & Olufsen butiků a autorizovaných prodejců. BeoVision Horizon TV se nabízí ve velikostech 40- a 48-palců a prodává se za cenu 3 995 USD resp. za 5 495 USD. Reproduktor BeoSound 1 stojí 1 495 USD a BeoSound 2 dostanete za cenu 1 895 USD.