Nejlepší mixéry roku 2022

Nejlepší mixéry roku 2022 1

Výběr nejlepších mixérů

NINJA PROFESSIONAL stolní mixér

Nejlepší mixér, který si můžete koupit: tento model Ninja je skvělý. Kupte si tento mixér Ninja, pokud máte rádi mléčné koktejly a smoothies (a cokoli jiného) bez kousků. Dokáže posekat vše od ledu po semínka, je vhodný do myčky nádobí a neobsahuje BPA (bisfenol A). Dokáže mixovat i drtit, takže je ideální na ledové koktejly. Díky 6 různým nožům pro rychlou práci nemusíte na výsledek dlouho čekat. Má maximální kapacitu 2 kg (72 uncí), takže je skvělý také pro rodiny a večírky. Díky řadě tlačítek včetně pulzního režimu jej může používat každý.

 

SMEG mixér v retro stylu

Nejlepší mixér, pokud jde o vzhled: můžete jej s hrdostí umístit na kuchyňskou linku. Díky svému vzhledu si ikonický mixér Smeg vysloužil kýžené místo na kuchyňských pracovních deskách. Mixér ve stylu 50. let je k dispozici v 8 barvách včetně neutrálních, jako je černá, bílá a krémová, a také v řadě pastelových barev. A pokud opravdu hledíte na design, můžete si dopřát model speciální edice Dolce & Gabbana, který je skutečně stylový. Obsluha je velmi jednoduchá díky otočnému voliči se 4 rychlostmi a 3 předvolbami: smoothie, ledová tříšť a pulzování. Motor o výkonu 700 W by sice mohl být silnější, ale zato je zde ochrana proti přetížení, která Vám zabrání mixér zničit, pokud byste jej příliš namáhali. Smeg bezesporu funguje, pokud jde o šlehání zdravých ovocných koktejlů, omáček a dalšího. Odnímatelné nože z nerezové oceli nasekají ovoce, zeleninu a led a smíchají je do krémové konzistence. Když je čas mixér odložit, pohodlný obal na kabel zabrání jeho zapletení.

 

VITAMIX E310 explorian blender

Nejlepší profesionální mixér, jaký ve své kuchyni používají šéfkuchaři. Vitamix se často nachází v kuchyních restaurací a v rukou oblíbených slavných kuchařů. Pokud jde o domácí použití, budete ohromeni výkonem stroje, který dokáže připravit vše od hustých dipů po osvěžující zelené smoothies. Navíc nože z nerezové oceli dosahují rychlosti dostatečně velké, aby vytvořily třecí teplo a asi za 6 minut přivedly studené ingredience do horkého stavu. Mixér nabízí 10 proměnných rychlostí a pulzní funkci, takže budete mít pocit, že máte připravované jídlo stále pod kontrolou. To vše doplňuje pečlivě navržená nádoba s kapacitou 1,36 kg (48 uncí), která je vytvořena tak, aby složila ingredience zpět na nože pro rychlejší a hladší mixování a vytvoření toho, co je známé jako Vitamix vortex. Mixér je také vybaven radiálním chladicím ventilátorem a systémem tepelné ochrany, který ho chrání před přehřátím a může prodloužit jeho životnost. Pokud to myslíte vážně s dlouhodobou investicí do přípravy smoothie a Vašeho jídelního plánu, toto je mixér, který budete chtít mít na své pracovní desce.

 

HAMILTON BEACH POWER elite blender

Nejlepší cenově dostupný mixér: skvělá hodnota a velmi výkonný. Máte omezený rozpočet? Nemůžete si dovolit utratit sumu za nový mixér? Vyzkoušejte tento model Hamilton Beach kvůli jeho velikosti. Pracuje při 700 W a může se chlubit 12 různými funkcemi od pyré přes drcení kostek ledu až po mletí. S 5 snadno použitelnými a dobře označenými tlačítky je velmi snadné dosáhnout požadovaných výsledků, ať už jde o hustý dip, jemně nastrouhanou mrkev nebo krémový koktejl jako dezert. Dodává se s nádobou o kapacitě 1,13 kg (40 uncí) bez BPA, kterou lze mýt v myčce, spolu s čepelemi a víkem. Navíc je vybavena výlevkou pro snadné servírování.

 

NUTRIBULLET ZNBF30500Z COMBO

Nejlepší mixér pro každodenní použití: pro opravdové milovníky smoothie a mléčných koktejlů. Kupte si tento mixér NutriBullet, pokud budete nový mixér používat víceméně každý den v týdnu. Nejen, že je vyroben tak, aby vydržel, ale nabízí výkon 1200 W stisknutím jednoho tlačítka. Perfektní pro mixování všeho od tvrdého ovoce a zeleniny až po všechny druhy ořechových másel, stejně jako semínek, ledu atd… Dodává se se džbánem na více porcí, který pojme 1,8 kg (64 uncí), s nádobou na 0,9 kg (32 uncí) a další nádobou na 0,68 kg (24 uncí), abyste si mohli vychutnat svůj nápoj „za pochodu“ (nebo uložit omáčku pro pozdější použití). Nože jsou vyrobeny z nerezové oceli a nádoby neobsahují BPA, po použití je lze vložit do myčky. Mixér se také může pochlubit extrakčním režimem, stejně jako pulzní možností a nízkým, středním a vysokým nastavením.

 

OSTER BLENDER PRO

Nejlepší mixér pro rozsah funkcí: se 3 předprogramovanými nastaveními a 4 dalšími režimy. Oster Blender Pro je vyroben z černého niklu a může se pochlubit 7 rychlostmi včetně 3 předprogramovaných nastavení: smoothies, salsa a mléčné koktejly. Pracuje s výkonem 1200 W na mixování ovoce atd. a 900 W na drcení ledu, přičemž má také pulzní režim. Dodává se s nádobou Boroclass ze skla a s 6 hrnky/kelímky, kterou lze mýt v myčce, a součástí balení je také nádoba na smoothie o kapacitě 0,68 kg (24 uncí) s víčkem.

 

MAGIC BULLET mini mixér

Nejlepší malý mixér: pro malé kuchyně nebo malou spotřebu. Mini mixér Magic Bullet zvažte v případě, že máte malou kuchyň s malým úložným prostorem nebo pokud žijete sami a nevidíte důvod vlastnit velký mixér. Model dokáže připravit vše od salsy po guacamole, smoothies a mnoho dalšího. Co postrádá na velikosti, to rozhodně vynahrazuje funkcemi: dokáže snadno mixovat, sekat a míchat ingredience. Dodává se s krátkou nádobou pro konzumaci „za pochodu“ a používá výkon 200 W. Nemá tlačítko – jednoduše připojíte nádobu a otočením mixér zapnete – a je vhodný do myčky.

 

Jak vybrat nejlepší mixér

Při výběru mixéru mějte na paměti některé klíčové vlastnosti od jeho ceny – je potřeba nastavit rozpočet podle toho, jak často budete mixér používat – až po jeho velikost. Pokud máte menší kuchyň nebo chcete svůj mixér schovat, zvolte kompaktní variantu. Další klíčovou vlastností je, zda je vhodný do myčky, stejně jako velikost nádoby. Čím menší nádoba, tím méně úst může nakrmit. Některé mixéry mají různé režimy, zatímco jiné stačí zapnout otočením spínače. Vybírejte podle toho, k čemu ho budete používat. Některé mixéry jsou dodávány s praktickými hrnky, které jsou součástí dodávky pro konzumaci v domě i mimo něj, zatímco jiné se dodávají pouze s jednotkou. Podle toho, kde si své nápoje budete užívat, si také můžete vybrat mixér, který je dodáván s kelímky a víčky.

 

Jaký mixér je nejlepší?

Ninja Professional Countertop Blender je bezpochyby nejlepší mixér roku 2022. Nabízí velký výkon za dostupnou cenu. Lze jej použít na vše od smoothies přes polévky po dipy, protože dokáže drtit, mixovat a vytvářet pyré, přičemž se může pochlubit kapacitou 2 kg (72 uncí) a je možné jej mýt v myčce. I když neobsahuje žádné kelímky, pracuje rychle, takže si můžete vychutnat svůj mléčný koktejl, margaritu nebo domácí dip na hranolky během několika minut po zapnutí stroje.

Nejlepší odšťavňovače