BÍLÉ TENISKY – UNIVERZÁLNÍ KOUSEK V ŠATNÍKU KAŽDÉHO MODERNÍHO MUŽE!

BÍLÉ TENISKY – UNIVERZÁLNÍ KOUSEK V ŠATNÍKU KAŽDÉHO MODERNÍHO MUŽE! 1

Jednou ze skvělých výhod dnešní doby – kromě všudy přítomného Wi-Fi, moderních technologií a jednoduššího života – je i fakt, že tenisky jsou dnes všeobecně akceptovaným druhem obuvi, vhodné na jakoukoliv příležitost, k jakémukoliv oblečení. Samozřejmě, existují příležitosti (pohřby a různé formální společenské akce), když tenisky nejsou zcela vhodným doplňkem k outfitu. Tehdy je lepší sáhnout po tradičních elegantních pánských botách.

Faktem však zůstává, že společenské konvence značně polevili a páni se mohou těšit většímu pohodlí. Tenisky se stávají nejoblíbenější obuví, přičemž si našly své místo v dámských i pánských šatnících. Sezóna i móda jsou jim nakloněny více, než kdykoliv předtím.

Zapomeňte však na staré ošoupané tenisky před 10 let! Je načase je vyhodit a pořídit si několik stylových a univerzálních párů. Nejsou však tenisky jako tenisky – ne všechny se hodí pro každou příležitost. Při výběru obuvi pamatujte, že čím jsou tenisky jednodušší a elegantnější, tím více možností máte při jejich kombinování s oblečením.

Nejuniverzálnějším párem, který můžete vlastnit, jsou právě čisté, jasné, bílé tenisky bez zbytečných ozdob, vzorů a různých stylových „vylepšení“. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása! Navíc k takovému páru jen těžko najít outfit, ke kterému by se nehodil. Cokoli – od sportovního obleku, elegantního outfitu až po tepláky – může být jednoduše vylepšené moderní pohodlností jednoduchých bílých tenisek.

Ale už nashledanou! Vybrali jsme pro vás pár kousků známých značek. Určitě vám poslouží jako skvělá inspirace, milí páni! Možná si díky nim najdete i svou „královnu bílých tenisek“! 🙂