Boháči v Singapuru parkují své Ferrari přímo v obývacím pokoji

Boháči v Singapuru parkují své Ferrari přímo v obývacím pokoji 1

Když si Jay Leno chce vybrat auto ze svého vozového parku v hodnotě 50 milionů dolarů, musí použít výtah, který ho ze své ložnice zaveze do třípatrové garáže. Očividně developeři v Singapuru v tom viděli problém, a aby bohatí lidé už nemuseli chodit za autem, tak to vyřešili po svém.

V centru Singapuru postavili 30 patrovou luxusní obytnou budovu Hamilton Parks určenou jen pro boháče, kteří chtějí mít svůj vozový park pod kontrolou přímo z obývacího pokoje. Pro majitele apartmánu vozidla je to jen otázka času stisknutí tlačítka palcem na biometricky kontrolovaný senzor, který v okamžiku pozná majitele a jeho auto vyveze na to správné patro přímo za sklo obývacího pokoje. Každý apartmán má vyhrazené místo na 4 exotické vozy.

Kromě výhody parkování se v budově nachází fitness centrum, několik bazénů, vířivky a vše nač si jen majitel vzpomene, přece právě Singapur je domovem majitelů exotických automobilů v přepočtu na obyvatele, než kdekoli jinde na světě. Ceny apartmánů závisí na patra a pohybují se mezi 15-25 milionů dolarů.