BRATISLAVSKÁ VILA: I TAKTO MŮŽE VYPADAT MODERNÍ PROSTOR VE VAŠEM DOMĚ

BRATISLAVSKÁ VILA: I TAKTO MŮŽE VYPADAT MODERNÍ PROSTOR VE VAŠEM DOMĚ 1

Tato luxusní vila disponuje moderním interiérem a už z fotografií můžete vycítit její kompaktnost a celistvý charakter. Zabírá plochu 450 metrů čtverečních a jde o novostavbu rodinného domu.

Jednotlivé části vily jsou odděleny pouze integrovaným nábytkem. Celý interiér je laděn v zemitých barvách přírodních materiálů. Tato kombinace doslova vytváří uklidňující oázu odpočinku a relaxu v pohodlí sladkého domova. Dominantní je dřevo, kámen a sklo. Čisté a jednoduché.

Vila poskytuje přímo idylický výhled na město. Stejně idylická může být i rodina, která ve vile žije. Prostor je opravdu dostatečný, jde totiž o dvoupodlažní obytný prostor naplněný hřejivou atmosférou. Cítit, že důraz byl kladen i na ty nejdrobnější detaily. Vila je navíc perfektně přeplněná denním světlem.

Je vidět, že investor má skvělé vedení o architektuře a designu. I obrazová návštěva této vily je opravdovým pohlazením duše, a to zejména kvůli propracovanému systému výběru a pozice nábytku. Jde totiž o precizní řemeslné zpracování, ale zároveň i o kreativní promyšlení jednotlivých funkcí.