Breitling Aerospace EVO: ještě silnější a dynamičtější

Breitling Aerospace EVO: ještě silnější a dynamičtější 1

Společnost Breitling po dlouhém čase přepracovala svůj elektronický multifunkční chronograf s názvem Aerospace do podoby, v níž je ještě silnější a dynamičtější. Vysoce profesionální design v kombinaci s jedinečnou funkčností dostal název Aerospace Evo.

Model Aerospace byl poprvé uveden na trh v roce 1985 a prosadil se jako jeden z hvězdných modelů z řady Professional. Vyznačuje se hlavně strojkem SuperQuartzTM s chronometrovou certifikací, který je 10krát přesnější než obyčejný quartz a také jednoduchým ovládáním. Pomocí otáčením a vytažením korunky jsme doprovázeni užitečnými funkcemi pro piloty jako je chronograf s přesností na setinu sekundy, odpočítávání času, indikátor druhé časové zóny, alarm, hodinovým zvukovým signálem, kalendářem a to vše samozřejmě s NVG podsvícením.

Breitling se opět rozhodl zkombinovat neopakovatelnou přesnost, čitelnost a funkčnost v novém hávu připraveném na velký úspěch. Jeho charakteristické nové rysy v o něco větším pouzdře spočívají v integrovaných jezdcích s matným finišem, propracovaných ručičkách, číslicích a zkoseném sklíčku. Lehké a robustní pouzdro vyrobené z titanu – oblíbeného kovu v leteckém průmyslu je dokončená matným kartáčováním, zatímco zadní leštěné víčko nese konverzní tabulku pro anglosaské a metrické měrné jednotky.

Model je k dispozici ve třech barevných variací ciferníků (Vulcano, Mariner a Tungsten). Rozdíly v cenách jsou v závislosti na výběru daného typu řemínku jako je telecí, krokodýl, kaučuk Diver Pro III nebo celo titanový náramek. Model je možné spárovat s přídavným Co-Pilot elektronickým modulem, který zpřístupní funkce hodinek bez jejich natočení směrem k obličeji. Ceny modelů vyrobených pro profesionály budou hýbat kolem 3000 €.