ČÍNSKY MILIONÁŘ NABÍZÍ 180 MILIONŮ MUŽI, KTERÝ SI VEZME JEHO DCERU

ČÍNSKY MILIONÁŘ NABÍZÍ 180 MILIONŮ MUŽI, KTERÝ SI VEZME JEHO DCERU 1

Bohatý hongkongský podnikatel Cecil Chao Sze-Tsung udělá cokoliv, aby vydal svou dceru Gigi. Je připraven utratit velký balík peněz a dát 180 milionů dolarů muži, který si jeho dceru vezme za ženu. Touží po vnoučatech, na které by mohl odkázat celý svůj majetek.

Již v roce 2012 si Cecil Chao získal pozornost médií po celém světě, když nabídl 65 milionů dolarů jakémukoli muži, který by si dokázal získat Gigino srdce. Důvodem jeho rozhodnutí je, že Gigi je lesbička a ani v nejmenším nemá v úmyslu někdy žít s mužem. Žije totiž se svou dlouholetou partnerkou Sean EAV, s níž uzavřela platný sňatek ve Francii. Milionář však toto manželství odmítá akceptovat a nadále se snaží najít muže, který by Gigi padl do oka – avšak bezvýsledně. Gigi je spokojená se svou partnerkou a odmítá všech nápadníků.

V roce 2014 Cecil nabídku zvýšil na 80 milionů a Gigi na tento otců krok reagovala dlouhým dopisem zveřejněným v South China Morning Post. V něm otci odkazuje, že je šťastná a spokojená se svým životem a prosí ho, aby ji akceptoval takovou, jaká je.

Platné manželství, veřejný dopis, ani Gigino vytrvalé odmítání nápadníků Cecila neodradily. V současnosti podnikatel nabídku opět zvýšil a je ochoten do vydají své dcery investovat 180 milionů dolarů. Gigi je však neoblomná a odmítla již přes 20 000 nápadníků.

Cecil Chao ve svých 80 letech přitom sám není žádný andílek. Přiznal, že za svůj život spal s více než 10 000 žen a se třemi z nich má šest dětí.

Cecilovo přání odkázat celý majetek svým vnoučatům se tak pravděpodobně nenaplní. Zklamaný milionář se bohužel musí smířit s životním rozhodnutím své dcery. Zdá se, že Gigi svůj aktuální rodinný stav nehodlá změnit a je šťastná.