Co nového přináší autosalon 2015 v Bratislavě?

Co nového přináší autosalon 2015 v Bratislavě? 1

Autosalon v bratislavské Inchebě se už pomalu stal svátkem všech motoristů a příznivců nových motorových vozidel. A protože tu máme duben, měsíc Autosalonu, přišel ten správný čas, aby nám všechny automobilky světa i letos prezentovali své nejnovější modely.

Tak jako každý rok, i nyní mají na autosalonu premiéru mnohé modely aut zvučných jmen. A proto mohou návštěvníci nejen spatřit, ale také vyzkoušet nové modely jako: JEEP RENEGADE, VOLKSWAGEN PASSAT, JAGUAR XE, BMW i8, ŠKODA SUPERB, AUDI Q7 a mnoho dalších. Dohromady má autosalon tento rok více než 70 premiér různých značek. Nechybí ani značky jako DACIA, SUZUKI, FIAT, FORD, MAZDA, a opět, mnoho dalších, které jsou návštěvníkovi plně k dispozici.

Najdete zde i modely, které sice nelze přímo vyzkoušet, ale svou přitažlivostí vás doslova omotají. Patří mezi ně: VOLKSWAGEN GTI ROADSTER, PEUGEOT ONYX, VOLKSWAGEN XL1 a závodní modely BMW, NISSAN a HONDA.

Milovníci tuningu si také přijdou na své, protože už bývá tradicí, aby se na této akci objevily i vozy takového druhu. Najdete zde i „koutek veteránů,“ kde jsou vystaveny staré modely slovenských řidičů. Nicméně nejsou zde staré vykopávky, ale stále vyhledávané modely jako MUSTANG, LINCOLN, MERCEDES, CADILLAC, které v druhé polovině 20. století brázdily silnice USA. Poslední zmiňovaná automobilka také předvádí své nejnovější modely na této akci, ale v jiném sektoru.

Návštěvníků tohoto magazínu by však mohla asi nejvíce zajímat část autosalonu nazývaná EXCLUSIVE SALON, kde můžete spatřit ty nejluxusnější značky. A tak oko diváka potěší modely ROLLS-ROYCE GHOST SERIES II, ROLLS-ROYCE Wraith, BENTLEY GT3-R, BENTLEY FLYING SPUR V8, LAMBORGHINI Huracan a vzácné modely MERCEDES a FERRARI, ale pokud se domníváte, že tato vozidla jsou jen částí této části, domníváte se správně, protože k nahlédnutí je i helikoptéra a dva modely luxusních člunů.

Mezi další „zajímavosti“ autosalonu patří také, jako každý rok, simulace crash testů, simulátory různých automobilek, na kterých si můžete vyzkoušet, jak to vypadá v kokpitu závodního vozu a samozřejmě pobočky firem, nabízejících různá vylepšení vašeho vozidla.

Nedílnou součástí výstavy jsou i zkušební jízdy. Vždyť kdo by si nevyzkoušel například nový Volkswagen UP nebo MERCEDES, či jiná vozidla přímo na cestách kolem areálu Incheba?

A když připočteme téměř ke každému vozidlu hostesky, zkrášlující nejen svými úsměvy snad každé vozidlo na výstavě, máme před sebou prvotřídní ukázku toho nejlepšího, co se nám může ve světě aut aktuálně nabídnout.

Letošní AUTOSALON tak, jako vždy, určitě hravě překoná očekávání každého návštěvníka. Každý zde najde to, co hledá, zda se jedná o zkoušku vozidla, které by chtěl daný návštěvník v budoucnu zakoupit, nebo o prohlídku aut, které krášlí světové cesty.

Vždyť kde jinde se dá posedět v luxusních a drahých vozidlech jako MERCEDES, BMW, JEEP atd.?