Co rozhoduje o vztahu? Nejdůležitější věci se dějí po „tom“

Co rozhoduje o vztahu? Nejdůležitější věci se dějí po "tom" 1

Orgasmus nestačí. Udržet si ženu ve vztahu znamená vědět, co je třeba dělat po sexu. Stačí se vyvarovat několika chyb a máte vyhráno.

Žádné dřevo
Po sexu se každému chlapovi chce spát. Není to nic neobvyklého, ba naopak – tělo se ptá na odpočinek po orgastickém výbuchu pocitů. Stačí se tomu vzepřít a dělat vše proto, abyste nebyli „dřevo“. Nepřevalit se na druhou stranu jako dřevěné poleno. Neusnout jako dřevo. Nechrápe jako když dřevo řežou.

S koupelnou počkat
Začít sex v koupelně může být pěkná předehra. No končit samotě nad vanou je spíše na škodu. Během společných chvil většinou nikoho nezajímá nějaká hygiena. Kapky potu létají a další jiné tělní tekutiny protékají tam i jinam.

Pokud však po sexu vstanete a zamíříte do koupelny, pořádně ji naštvete. Podvědomí člověk nerozkáže a právě to může partnerce namluvit, že je na ní něco špinavé a vy to jdete ze sebe raději ihned smýt. Vydržte s ní chvíli, těch pár minut vás nezabije a plachty vždy lze vyprat.

Smartphone nesahat
Neexistuje nic horšího než popadnout hned po sexu telefon. Co na něm vlastně hledáte? Jestli vám někdo během sexu nesdílel status nebo vám nepřibyly nové zprávy? Face book tu bude i zítra. Slečna vedle vás se může cítit, že ji to s vámi nebavilo a hned hledáte zábavu na internetu.

Práce počká
Když vám hned po sexu běhá po rozumu práce, je to znak workoholismu. Zapomeňte na to. Pokud hned poté vstanete a jdete za pracovní stůl nebo se oblékáte do kalhot, dáváte jí negativní signál. Postavili jste ji na druhé či třetí místo a sex s ní byl pro vás jen přestávka během práce.

Raději dietu
Chlap po sexu vyhládne. Zamířit do ledničky je další hřích, kterým si to u ní pořádně pokazíte. Totéž platí i v případě cigarety. Obě věci mohou počkat. Proč je to důležité? Zmíněné věci vnímají pohlaví různě. Pro nás chlapy jde ve všech případech o normální věci, často nás k nim nutí příroda.

Ženy je však vnímají jinak. Každé jedno uvedené negativum představuje buď-nebo. Na základě toho nás opačné pohlaví vidí jako „partnera“ nebo „chlapa na jednu noc“ a následně tak vnímají i celý vztah. A přitom se zdálo, že jde o tak bezvýznamné věci …