DOPŘEJTE SI HNÍZDEČKO LUXUSU ZA VÍCE JAK  6 MILIÓNŮ EUR. VILA ELVISE PRESLEYHO JE NA PRODEJ

DOPŘEJTE SI HNÍZDEČKO LUXUSU ZA VÍCE JAK  6 MILIÓNŮ EUR. VILA ELVISE PRESLEYHO JE NA PRODEJ 1

Umíte si představit život v luxusní třípodlažní vile za 6 a půl milionu eur spolu s několika ložnicemi a koupelnami? Že ano? Tak pak tu máme pro vás něco extra s dávkou autentiky a nádechem historie. Slavná vila Elvise Presleyho, kterou zesnulý král rokenrolu koupil své manželce je totiž na prodej čekajíc na svého šťastného majitele.

Luxusní vila nazvaná Honeymoon po svých předešlých majitelích pokrývá asi 510 metrů čtverečních a pyšní se 3 honosnými podlažími, prostorným interiérem a obrovskými okny. Jak bylo o Elvisovi známo, potrpěl si na luxus, což nebylo výjímkou ani v případě jeho lukrativního domova.

Kromě pěti krásných ložnic zde na budoucího majitele čeká i stejný počet koupelen spolu s dalšími vzácnými artefakty, které zde po králi rokenrolu zůstaly. Prostory této vily doslova září svojí nadčasovostí. Kromě prostorného obývacího pokoje a dalších rozlehlých prostor ve vile najdete i několik osobních věcí Elvise spolu se svatební fotografii manželského páru.

Kromě lukrativního vybavení se vila může pyšnit i panoramatickým výhledem na hory Santa Rose a okolní údolí. Dosud toto místo sloužilo jen jako muzeum. Nyní je však už jen na budoucím majiteli, jak si toto luxusní místo užije.