DOPŘEJTE SI KLIDNÝ SPÁNEK. SKVĚLÝ START DO DNE SE ZAČÍNÁ V POSTELI

DOPŘEJTE SI KLIDNÝ SPÁNEK. SKVĚLÝ START DO DNE SE ZAČÍNÁ V POSTELI 1

Kvalita našeho života závisí na tom, jak dobře se vyspíme. Je proto důležité vybrat si dobrou postel a nezanedbávat spánek Nabízíme vám několik kousků, které určitě lahodit vašemu zraku a zvýší kvalitu vašeho spánku.

Klasické boxspringové lůžko Suite Design A z kolekce My Suite Home kombinuje sedmizónový pružinový box s velmi kvalitními krycími matracemi. Nabízí čalounění v různých kombinacích látek a kůže. Má rozměry od 100 x 200 do 200 x 220 cm za cenu od 5 760 €.

Exkluzivní kontinentální postel se skandinávským designem zaručuje pohodlný spánek. Má masivní dřevěný rám, 3 vrstvy pružin a komfortní krycí matrace. Výška této postele je 72 cm. Čelo postele je volitelné. Postel poskytuje polohovatelný systém s masáží. Nabízí dálkové ovládání i přes iPhone. Cena modelu je 6 105 €.Jedinečná severská bříza s bohatou ruční řezbou a vkládanými exotickými dřevinami – to vše má postel z kolekce Royal 22

Můžete si vybrat zdobení ve zlaté nebo stříbrné barvě a čalounění hnědé nebo bílé barvy. Cena postele je 3 000 €.

Originální lůžko můžete získat kombinací základního potahu a materiálu pro ozdobný šev boxspringového lůžka Suite Design B z kolekce my Suite home. Cena 6 000 €.

Elegantní kombinace kresby javoru, jabloně a kovu, to je nábytkový řada Design 868. Do této řady patří i nádherné lůžko v ceně 4 200 €.

Model silver majesty představuje luxusní postel amerického stylu z limitované kolekce Trump Home. Matrace je vybaven exkluzivním systémem SmartCool (speciální systém pružin) a integrovaným vrchním topem. Postel je vyrobena z luxusního materiálu s vyšitým vzorem. Kolekci vytvořil miliardář Donald Trump. Můžete si vybrat z různých barevných variant v ceně od 9 500 €.