Krásky a miliardáři: podívejte se na nejznámější zlatokopky

Krásky a miliardáři: podívejte se na nejznámější zlatokopky 1

Úspěšní a bohatí muži přitahují hezké ženy jako magnet. Důkazem jsou i pánové jmenováni v tomto článku, kteří sice mnoho krásy nepobrali, na účtech však mají miliardy eur. Zejména díky tomu mají po boku mladé, a zejména mimořádně atraktivní ženy.

 
KYS4f5c6e_murdoch_s_manLlelkou

Rupert Murdoch a Wendi Dengovy
Jeden z nejznámějších miliardářů, který vlastní několik světových médií, se s Dengovy oženil ještě v roce 1999. Ženy prostě milují ambiciózní muže, zejména pokud mají na kontě zhruba 355,6 miliard korun.

 
1479494_playboy-crystal-harris-hugh-hefner

Hugh Hefner a Crystal Harrisová
Když se Crystal v roce 1986 narodila, nesmrtelný zakladatel Playboye slavil 60. narozeniny. Vzali se v roce 2012 a v jednom z rozhovorů Crystal řekla, že měli sex pouze jednou a trval dvě sekundy. Zřejmě jako omluvu koupil Hugh své ženušce vilu za asi 123 milionů korun.

 
635399026189994767_trump_1

Donald Trump a Melanie Trumpová
Pokud si po boku tohoto realitního magnáta představujete jeho bývalou ženu Ivanu, jste na omylu. Rozvedl se s ní už před hezkými pár lety a v roce 2005 si za ženu vzal slovinskou modelku Melanie. Ta měla na svatbě oblečené šaty za necelých 5 milionů korun. Nepochopitelným faktem zůstává, proč Donald raději peníze neinvestoval na zlepšení svého účesu.

 
2410383

James Goldstein a Amalie Wichmann
Ačkoli James vypadá jako skřítek z pohádky, očividně má talent na při(e)tahování modelek. O výši jeho majetku média přesně neví, jisté je jen to, že je multimilionářem a zřejmě největším fanouškům basketbalových týmů z Los Angeles. Na fotce je s dánskou supermodelkou Amalie Wichmann.

 
ZAR58f134_profimedia_0215577198

Richard Lugner a Cathy Schmitz
Australský miliardář Richard Lugner si v roce 2014 vzal za ženu bývalou playmate Cathy Schmitz. 25-letá kráska tvrdí, že si Richarda vzala z lásky, přiznává však, že jejich vztah je poměrně kostrbatý a často se hádají. Otázkou je, zda jí víc vadí fakt, že se na ní v posteli hýbe 82-letý stařec, nebo to, že ho večer nemůže odtáhnout na diskotéku.

 
2410387

Bob Kraft a Ricki Lander
V roce 2011 upadl majitel týmu amerického fotbalu New England Patriots do deprese, protože mu zemřela žena. Později v několika rozhovorech uvedl, že Ricki se stala jeho záchranou. Při pohledu na ni se mu vůbec nedivíme, protože záchrana v takové pěkné podobě vždy padne vhod. Samozřejmě pod podmínkou, že z vás nechce jen vysávat peníze.

 
Sumner.Redstone.Malia_.Andelin

Sumner Redstone a Malia Andelin
Mediální magnát Sumner Redstone, který letos oslaví 92. narozeniny, se s bývalou modelkou začal setkávat ještě v roce 2009. Jeho majetek se odhaduje na asi šest miliard eur, a tak i přes nepříliš atraktivnímu zevnějšku nemá problém sbalit ani takovou krasavici, jakou je Malia.

 
U200259

Flavio Briatore a Elisabetta Gregoraci
Italský podnikatel a playboy Flavio Briatore se proslavil zejména aférou se supermodelkou Heidi Klum, se kterou má i dceru. Jeho současnou manželkou je italská modelka Elisabetta Gregoraci, se kterou už stihl zplodit syna. Jeho životní filozofie je očividně jasná: dobře vydělávat a souložit s krásnými ženami.