Ellume COVID-19 Home Test od Ellume Limited

Ellume COVID-19 Home Test od Ellume Limited 1

Bezpečný, přesný a rychlý autotest

Test je vhodný pro děti od 2 let a (v USA) bude k dispozici pro domácí použití bez předpisu. Umožňuje jednotlivcům, ať už s příznaky i bez nich, se testovat na infekci covid-19 kdekoli a znát výsledky už za 15 minut.

Jak funguje

Test zahrnuje sterilní tyčinku na výtěr z nosu, kapátko, kapalinu pro zpracování a analyzátor připojený k Bluetooth pro použití s aplikací na smartphonu uživatele. S použitím vyhrazené aplikace postupuje podle pokynů krok za krokem při provádění testu, včetně samostatného výtěru střední turbinátovu tyčinkou. Vzorek je analyzován a výsledky jsou automaticky přenášeny do smartphonu uživatele přes Bluetooth. Výsledky lze sdílet se zdravotnickými pracovníky a umožnit tak optimální léčbu.

Prostřednictvím zabezpečeného cloudového připojení poskytuje domácí test Ellume COVID-19 Home Test hlášení výsledků testů a důležitých dat v reálném čase zdravotnickým orgánům, zaměstnavatelům a pedagogům za účelem efektivního mapování covid-19.

 

Klíčové vlastnosti:

  • čas do výsledku: 15 minut
  • vysoce přesné
  • vhodné pro použití u jedinců s příznaky i bez příznaků
  • vhodné pro děti starší 2 let
  • animované pokyny na displeji
  • výsledky se zobrazují automaticky na displeji
  • uživatelsky přívětivý nosní výtěr střední turbinářovou tyčinkou s dětským adaptérem
  • hlášení v reálném čase prostřednictvím zabezpečeného cloudového připojení
  • vyrábí Ellume Limited

 

Koronovirus: fakta

Koronavirové onemocnění (covid-19) je infekční onemocnění způsobené novým koronavirem. Je to onemocnění dýchacích cest, které se primárně šíří z člověka na člověka. Příznaky covid-19 se mohou pohybovat od mírných (nebo je možné být i bez příznaků) až po závažné. I když je nyní schváleno více vakcín pro covid-19, rychlá diagnóza zůstává klíčová pro minimalizaci přenosu.

Ellume COVID-19 Home Test pro domácí použití zatím nebyl plně schválen FDA, ale byl schválen na základě povolení pro nouzové použití. Tento produkt byl povolen pouze pro detekci proteinů ze SARS-CoV-2, nikoli jiných virů čo patogenů, a je povolen pouze po dobu platnosti prohlášení, že existují okolnosti odůvodňující povolení nouzového použití pro detekci a diagnostiku covid-19.