Vlastníte iPhone? Pozor na tento datum!

Vlastníte iPhone? Pozor na tento datum! 1

Váš iPhone nenávidí 1. leden 1970. Dokonce až do takové míry, že přestane fungovat, pravda, pokud si zmíněný datum v telefonu nastavíte. Údajně se jedná o tak značný výpadek, že zařízení odejde do věčných lovišť permanentně. Příčina zatím není známa, ale zvědavec, který se z neznámého důvodu rozhodl nastavit datum o 46 let zpátky, nakonec objevil velmi cenný poznatek, který ho však stál jeho drahocenný smartphone.

1. leden 1970 je vůbec první datum, které je možné na iPhone nastavit. Pokud si v nastavení přepnete časové pásmo na manuál a vyťukáte zmiňované magické čísla, můžete kupovat nové zařízení. Chceme vás upozornit, abyste to nedělali, protože  nežertujeme. Internetem oběhlo i několik videí, v nichž lidé demonstrují, co se stane, pokud to uděláte. Nejsme jisti, jaký je jejich důvod, ale zřejmě disponují značnými finančními prostředky, když obětují celý smartphone kvůli videoukázce.

Na tuto chybu poprvé upozornili ve čtvrtek členové sociální sítě Reddit, oficiální stanovisko společnosti Apple zatím neznáme. Jedna rada na závěr – nevracejme se do minulosti, Vychutnávejme si přítomnost, ocení to i váš iPhone.