ETTORE 971 – OBDIVUJTE SVŮJ VEYRON Z POHOVKY VE VILE BUGATTI

ETTORE 971 – OBDIVUJTE SVŮJ VEYRON Z POHOVKY VE VILE BUGATTI 1

V Dubaji postaví první domy na světě podle vzoru francouzské automobilky Bugatti. První plány projektu Akoya Oxygen, které tento týden předložila veřejnosti stavební firma Damaco Properties, naznačují, že jde o sedmi pokojové vily, jejichž design by měl být stejně revoluční jako model Bugatti Veyron.

Stavební společnost zatím neuvedla přesný počet vil, ale je více než jasné, že o zájem o ně nebude nouze. Každá jedna desetimilionová vila je pokřtěna po zakladateli značky Bugatti Ettore 971. Číslo je mezinárodní kód Spojených arabských emirátů (SAE).

Multimilionář, majitel Bugatti Veyron a nadšenec golfu, tyto vlastnosti by měl mít budoucí majitel vily Bugatti, kterou bude obklopovat 55 milionů čtverečních stop zeleného 18-jamkového golfového hřiště ve vlastnictví klubu Trump World Golf Club, který navrhl sám Tiger Woods.

Hlavní roli sehraje i dispoziční řešení interiéru a jeho luxusní vybavení, které v Dubaji není neznámým pojmem. Ten představuje klasiku, ladnost a sílu. Dostatek prostoru a světla dostala i garáž, postavenou ze skleněných stěn, do které může majitel nahlédnout kdykoli, aniž by se musel postavit z křesla. Generální ředitel společnosti Damaco Properties Ziad El Chaar se k projektu vyjádřil takto:

„Víme, že mnozí z našich věrných zákazníků jsou obrovští fanoušci vozů Bugatti a možnost bydlet ve světě prvních vil zařízených ve stylu Bugatti, které představují klíčové prvky DNA značky, považují za jedinečnou příležitost, jak mohou tuto značku vnímat zcela novým způsobem.“