EXKLUZIVNÍ VILLA CONTENTA: PERLA FLORIDY

EXKLUZIVNÍ VILLA CONTENTA: PERLA FLORIDY 1

Nádherná vila na Palm Island v Miami je snad nejluxusnější vilou na Floridě. Její součástí je soukromý přístav a spoustu dalších exkluzivních zařízení. Z této vily máte pohádkový výhled na South Beach.

S ohromnými 11 000 metry čtverečními, prvky španělské koloniální architektury a elegantním nábytkem je tato vila to pravé místo pro mnohé lidi s citem pro eleganci, kteří hledají to nejlepší luxusní ubytování.

Tento luxus spjat s elegancí má šest ložnic, včetně nadrozměrných apartmánů, prostorný obývací pokoj a jídelna. Třešničkou na dortu je honosné schodiště vedoucí na horní podlaží. Každý pokoj je vybaven nádhernou koupelnou, vlastním šatnou a královsky velkými postelemi.

Venku mohou hosté využít terasu s barem, volejbalové hřiště, vyhřívaný bazén nebo se ponořit do luxusní jacuzzi. Exkluzivní částí je zahrada spojena s vodopádem a jeskyní, kde si můžete zaplavat. Na příjemné strávení volného času je ve vile kulečníkový stůl, fitness a kino. Pokud vás tato vila oslovila, její pronájem na jednu noc stojí od 9 500 do 12 900 dolarů.