EXTRAVAGANTNÍ ŽIVOTNÍ STYL NA ZPŮSOB JOHNNYHO DEPPA STOJÍ 2 MILIONY DOLARŮ MĚSÍČNĚ

EXTRAVAGANTNÍ ŽIVOTNÍ STYL NA ZPŮSOB JOHNNYHO DEPPA STOJÍ 2 MILIONY DOLARŮ MĚSÍČNĚ 1

Bývalí obchodní manažeři herce Johnnyho Deppa tvrdí, že herec žije extravagantním životním stylem, který ho stojí přibližně 2 miliony dolarů měsíčně. Pokud vezmeme v úvahu 14 domů, 70 kytar a jakousi zálibu ve víně, tato částka ani nemusí být taková šokující.

Tyto zprávy se objevily poté, co v prosinci 2016 Depp podala žalobu ve výši 25 milionů dolarů proti svým obchodním manažerem ze společnosti The Management Group, protože byl přesvědčen, že došlo k zanedbanému správě jeho příjmů .. Samozřejmě, že v této věci si obě strany protiřečily.

Johnny Depp tvrdil, že společnost jeho jménem nesprávné zaplatila daně a neoprávněné půjčky a místo toho financovala bezpečnostní a jiné služby, které ho stály desítky milionů dolarů. V důsledku tohoto se, podle jeho slov, v březnu loňského roku dostal do finančních potíží.

Obžaloba se mimořádně podrobně podívala do extrémních a vskutku extravagantních měsíčních výdajů tohoto „piráta z Karibiku“. V květnu publikoval hollywoodský reportér článek, který podrobně popisuje všechny výdaje. Ukázalo se také, že Depp brzdí natáčení další části Pirátů z Karibiku, a to především kvůli zálibě, kterou našel v alkoholu.

Toto jsou běžné měsíční výdaje Johnnyho Deppa v hodnotě 2 miliony dolarů:

Podle společnosti TMG, Depp vynaložil 75 milionů dolarů na to, aby koupil, renovoval a zařídil 14 obytných domů po celém světě. Do seznamu patří i zámek s rozlohou 182 108 metrů čtverečních v částce 13,5 milionu dolarů, řetěz ostrovů na Bahamách, nemalé množství domů v Hollywoodu a 5x penthouse v centru LA. Depp vlastní i koňskou farmu v Kentucky. Každý dům samozřejmě disponuje plnou sestavou personálu.

Milion minul i na 45 luxusních aut. Zároveň 18 milionů dolarů stála 15 metrů dlouhá jachta, kterou zakoupil v roce 2016. Z pěti Penthouse dosud prodal dva za 12,78 milionů dolarů.

Pirát z Karibiku rovněž odmítá létat v čemkoli jiném než v soukromém letadle. Vybral si Gulfstream GV, který ho stojí 200 000 dolarů měsíčně. Depp vlastní více než 70 vybíraných kytar a měsíčně utratí tak 30 000 dolarů za víno z celého světa pro osobní spotřebu.

Jeho vlastnictvím je i nemalé množství šperků světové třídy, které na něm můžeme velmi často zahlédnout. Johnny je fanouškům hollywoodských hvězd pokud Marilyn Monroe či Marlon Brando. Na všechny nakoupené artefakty dnes potřebuje 12 skladovacích prostor. Minul miliony na koupi sbírky uměleckých děl, která sestává z více než 200 děl od známých umělců jako Andy Warhol a Jean-Michel Basquiat.

Zaměstnává asi 40 lidí po celém světě na plný úvazek a platí 300 dolarů měsíčně na osobní ochranku pro sebe a celou svou rodinu. Během pár let minul asi 10 milionů dolarů na to, aby podpořil své přátele, rodinu a známé. Součástí toho jsou i náklady na jeho sestru a matku, jejíž koupil dům v Hollywoodu za miliony dolarů platil 35 000 dolarů měsíčně za bydlení během její nemoci.

Johny Depp financoval i začínající hudební kapelu, jejíž leaderem je přítel z dětství. Stálo ho to více než 4 miliony dolarů. Navzdory všemu mu na Visa kartě stále zůstává 55 000 dolarů.