COSTA NAVARINO RESORT – POZNEJTE IDYLICKOU DESTINACI ANTICKÉHO ŘECKA

COSTA NAVARINO RESORT – POZNEJTE IDYLICKOU DESTINACI ANTICKÉHO ŘECKA 1

Costa Navarino Resort nabízí vše, na co si jen vzpomenete – pětihvězdičkové hotely, kulturní zážitky a služby na vysoké úrovni. Tento resort, nacházející se v Messinii na jihozápadě Peloponéského poloostrova, splní touhy každého náročného cestovatele.

Resort Costa Navarino se nachází v oblasti, která si dlouhodobě zachovává svou historii a nádech antické minulosti, přičemž respektuje okolní životní prostředí. Obklopen zlatavým písečným pobřežím Jónského moře a majestátním pohořím nabízí neopakovatelné pobyty ve dvou pětihvězdičkových hotelích: The Romanos a The Westin.

Dva luxusní hotely, prostorné apartmány a moderní elegance

První z hotelů, The Romanos, disponuje 320 pokoji. Lákavé jsou zejména prostorné apartmány umístěny na hlavním podlaží, které mají vybudovaný svůj vlastní soukromý bazén. Mezi apartmány nejvíce vyniká Royal Villa Koroni, která zabírá až 660 metrů čtverečních. Díky své rozloze nabízí luxus a eleganci pro celou rodinu.

The Westin druhý hotel patřící resortu, vůbec za The Romanos nezaostává. Nabízí 444 pokojů a apartmánů s rozdílnou velikostí. Hotel se nachází jen na krok od vrchů a díky své poloze návštěvníkům nabízí nádherné výhledy na mořské pobřeží, a to přímo z vlastního balkonu či terasy. I The Westin má svoji prostornou vilu – Royal Villa Methoni reprezentuje 625 metrů čtverečních luxusu. Je vybavena speciální relaxační místností, tureckými lázněmi hammam a velkým venkovním prostorem pro relax na čerstvém vzduchu.

Návštěvníky Costa Navarino Resort jistě potěší mnohé zařízení a služby – vždyť kdo by se nepotěšil vlastnímu sluhovi, obrovskému počtu restaurací a barů, soukromým golfovým kurzem či lelkování na pláži nebo u bazénu?

Aktivity „dle vašeho gusta“

Jedním z nejzajímavějších zážitků, které Costa Navarino Resort nabízí, je luxusní kulinářské umění. Resort vám prostřednictvím svých různých gastronomických zařízení umožní ochutnat typickou řeckou, ale i špičkovou mezinárodní kuchyni. Možností je opravdu mnoho – večeře pod širým nebem u moře nebo formální prostředí s jídly vytvořenými pro vás „na míru“.

Pokud zatoužíte po dokonalém odpočinku od všedních dní, vaše touhy splní Anazoe Spa, wellness, inspirovaný tradičními antickými procedurami. Několik bazény, speciální léčebné místnosti, turecké lázně a sauny jsou samozřejmostí. Zařízení nabízí i thalassoterapii – medicínskou léčbu využívající léčivé účinky slané vody. Resort myslel i na svých dětských návštěvníků, pro něž jsou určeny dva dětské kluby. Další dominantou resortu jsou golfové centra, nabízející soukromé kurzy.

Pokud se rozhodnete objevovat historii regionu, čeká vás řada památek v blízkosti resortu. Vaší pozornosti by neměla ujít Agora, tradiční náměstí s typickými kavárnami a restauracemi. Pokud vás Řecko začne náhodou nudit, rezervujte si některou z outdoorových aktivit – turistiku, cyklistické túry, surfování nebo potápění. Costa Navarino mj organizuje i okružní plavby, které vám odhalí přírodní krásy Jónského moře.