Hospoda přímo doma? Takto schováte alkohol před manželkou

Hospoda přímo doma? Takto schováte alkohol před manželkou 1

Nač chodit do hospody, když pít možná i doma? Šikovní chlapi si postavili bar ve svých domovech. Co lepšího může být? A ještě když to umí i pěkně schovat před manželkami …

Žárovkový bar
Mít bar v globusu? To je větší klišé než čivava v kabelce. V tomto případě jde o kulatou strukturu, ale zeměkoule to není. Ve dvacátých letech minulého století se používala na testování žárovek. Zařízení se podařilo zachránit z německé továrny a šikovné ručičky jej předělali na steampunkové bar. Manželce řeknete, že je to kus industriálního umění a uvnitř ničeho není.

Kontrabas
Do pouzdra na hudební nástroje skrývali mafiáni kdysi zbraně. Dnes skrývají chlapi alkohol přímo do hudebních nástrojů. Tento kontrabas pojme několik lahví vína a pár litrů tvrdého. Samozřejmě, není to opravdový nástroj, ale pěkně udělaná replika. Ale to vaše žena nemusí vědět, že trávíte hodiny zavřený v pokoji a cvičíte na kontrabas.

 

2325520

 

Kráska z knihovny
Jinou možná výmluvou hrknúť si skleničku je záliba v kvalitní literatuře. Katalog z knihovny jste si do pokoje dali přece pro to, protože vám připomínal tisíce prosezený hodin mezi policemi plnými knih … Nikdo nemusí vědět, že tato retro hipsterčina je ve skutečnosti plná chlastu. Stačí si to jen označit – od A po Z.

Telefonní bar
Telefonní budky se kamsi poděly. Zmizely z ulice a navždy je nahradily mobilní telefony. V Británii také začaly mizet, již od roku 2008, kdy sezačali stahovat z ulic.  Pokud máte v bytě příliš prostoru, mohla by vám tam trůnit právě taková budka plná chlastu. Popřípadě, pro ještě větší retro, by tam mohla být retro oranžová plechovo-skleněná telefonní budka, kterou dizajnovali pomocí jednoho pravítka.

Pianino

Pokud se vám doma povaluje staré pianino poslušně opřené o zeď, proměňte ho na bar. Bude to vypadat asi nějak takto – jak jednoduchý pěkný bar s pár židlemi. Lze jej vylepšit novým nátěrem a hned máte perfektní překvapení pro návštěvy. Pak už lze vychutnávat drinky tak často, jako byste chodili na hodinu klavíru.

 

2325526