HUGH HEFNER: „KUPTE SI TO TU, ALE NECHTE MĚ TU DOŽÍT !!“

HUGH HEFNER: "KUPTE SI TO TU, ALE NECHTE MĚ TU DOŽÍT !!" 1

V minulém roce byla na prodej jedna z nejdražších nemovitostí v Americe. Šlo o Neverland za 100 milionů USD, který patřil Michaelovi Jacksonovi. V lednu tohoto roku se dostala na trh podobná nemovitost z Kalifornie avšak s jedním rozdílem. Za dvojnásobek ceny!

V současné době jde nejdražší nemovitost ve Spojených státech o rozloze 20.000 metrů čtverečních. Nachází se v exkluzivní čtvrti Holmby Hills v Los Angeles a patří člověku jménem Hugh Hefner. Stejně jako Neverland i tato nemovitost a zejména jeho prodejci doufají, že jim přinese štěstí v podobě obrovských výnosů.

V největší realitní transakci v Los Angeles si koupil zakladatel magazínu Playboy 12-pokojový dům, který byl postaven v roce 1920. V roce 1971 za něj zaplatil 1.1 milionu USD. Dnes ho zakladatel magazínu Playboy Hugh Hefner prodává. Vlastně neprodává. Dává někomu možnost aby se tam nastěhoval. Ze zámku pana Hefnera jen tak lehce nikdo nedostane. Potencionální kupci musí souhlasit s tím, že tam 89-letého starce nechají dožít. Kromě této klauzule je však na programu dlouhý seznam jedinečného vybavení.

Licence na provoz ZOO je i pro Los Angeles County extrémně vzácnou záležitostí. Pět akrů pozemky nabízejí dostatkem prostoru pro zábavu, včetně špičkové kuchyně, zahrad s bazénem či dokonce jeskyní!

Firemní skupiny si to tu pravidelně pronajímají a Hefner se zde nepřestává bavit s jeho 29-letou ženou Crystal Hefner. Začínají se však ozývat hlasy, které volají po tom aby se z tohoto panského sídla stalo muzeum pro veřejnost. Podle New York Daily News je již dohoda na stole. Zjišťuje se zda skutečná hodnota zámku spočívá v jeho historii, umístění nebo zda je zde potenciál pro budoucí podnikání.