Hyatt Ziva Puerto Vallarta, Puerto Vallarta, Mexiko

Hyatt Ziva Puerto Vallarta, Puerto Vallarta, Mexiko 1

Těžko se dostanete blíže pláži než při ubytování v Hyatt Ziva Puerto Vallarta 4*, jednom z předních resortů all inclusive pro rodiny s dětmi v Puerto Vallartě. Zařízení nabízející řadu aktivit leží na břehu u pláže Las Estacas v pozadí se zvedajícími se zelenými horami. Snadno se k němu dostanete autem za 30 minut z Mezinárodního letiště Puerto Vallarta.

Motto resortu zní: „Vše, co dokážete sníst. Vše, co dokážete vypít. Vše, co chcete dělat. To vše zahrnuto v sazbě za Váš pokoj.“  

A to je dobrá zpráva! Nabídka všech 10 restaurací, barů a salonků je zahrnuta v ceně. Tak jako nemotorizované vodní sporty, přístup do fitcentra na pobřeží, cvičení, dětský klub (kidZ club) a pochutiny & pití z minibaru. Pokud byste během odpočinku u některého z 6 bazénů (2 z nich jsou vhodné pro děti) dostali na něco chuť, k dispozici je pojízdný bar Food & Beverage Cart, který se se pohybuje v komplexu a nabízí hostům čerstvé dobroty a občerstvení. Za příplatek můžete navštívit spa a pak pokračovat ve svém stylovém apartmánu, který je vybaven okny od podlahy ke stropu a balkony. Luxusní apartmány adults-only s přímým přístupem do bazénu jsou dobrou volbou, pokud si přejete romantiku navíc.

Adresa: Carretera A Barra de Navidad Km 3.5, Zona Hotelera Sur, Puerto Vallarta

Akční nabídka ubytování: Hyatt Ziva Puerto Vallarta 4*

Nejlepší pláže v Puerto Vallarta