INTERIÉRY NÁVRHÁŘE PIERRA YVES ROCHONA VÁM VYRAZÍ DECH

INTERIÉRY NÁVRHÁŘE PIERRA YVES ROCHONA VÁM VYRAZÍ DECH 1

Oceňovaný pařížský návrhář Pierre Yves Rochon se nejnověji podepsal pod design prostorů v mrakodrapu Jade, situovaném severně od Miami Beach. V minulosti pracoval na interiérech v hotelích Shangri-La v Paříži či Savoy v Londýně.

Jde o okouzlující místo s obrovskými terasami či prosklenými plochami od podlah až ke stropu. Nachází se zde ohromující bydlení v podobě prostorných apartmánů a královského bydlení na nejvyšších patrech. Práce na tomto skvostu začaly v roce 2013, s předpokládaným dokončením v roce 2017.

Prostorný Penthouse se rozkládá na nejvyšším 56. a 57.poschodí, přičemž zabírá plochu více než 1 000 metrů čtverečních! Jeho cena je 32 900 000 USD. Rochon vytvořil právě pro tyto luxusní prostory designově krásné interiéry. Součástí vybavení je skleněný jídelní stůl Lalique za 100 000 USD, lustry Veronese, stůl od Hervé Van der Straete či umělecká díla Donald Judd.

Tento věžák, překypující luxusem, je srovnatelný s pětihvězdičkovým resortem. Je proto jiný než ostatní obytné věže v Miami. Když otevřete dveře, získáte pocit, jako kdyby jste vstoupili do snu a zároveň vás potěší neuvěřitelný pocit domova.