ITALSKÁ ZNAČKA MIU MIU UVÁDÍ NA TRH SVŮJ PRVNÍ PARFEM

ITALSKÁ ZNAČKA MIU MIU UVÁDÍ NA TRH SVŮJ PRVNÍ PARFEM 1

Odkdy značka Miu Miu oznámila před dvěma lety vydání svého prvního parfému, spolupracovala na něm se společností Coty. A teď konečně víme, jak bude vypadat a vonět parfém Miu Miu.

Miuccia Prada hrála aktivní roli nejen při designování flakónu a celkovém balení, ale i při vyjímání složek vůně. Tato toaletní voda obsahuje konvalinku v kombinaci s jasmínem a růží a zakončená je zelenými tóny.

Parfumérka Daniela Andrier, která pomáhala vytvořit tuto vůni, se inspirovala vyšívanými liliemi, které byly použity na šatech z kolekce Miu Miu na sezónu podzim / zima 2011.

Jako tvář kampaně nového parfému si italská značka vybrala herečku Stacy Martin, dvacetičtyřletou  francouzsko-anglickou herečku, kterou pak nafotil známý Steven Meisel.

„Stacy byla od samého počátku jasnou volbou; v podstatě je již součástí naší Miu Miu rodiny, jelikož byla tváří už dvou našich kampaní. Je neobvykle talentovaná a neobvykle krásná, protože zároveň je i velmi nadčasová a moderní. Je jako Miu Miu dívka: je mladá, elegantní, milá, ale má i svou temnou stránku, což ji činí speciální a ostrou. “

vyjádřila se Caroline Javou, viceprezidentka marketingového oddělení Coty Inc., která zastřešovala vytvoření parfému pro Miu Miu.