Jak si uchovat své oblíbené vzpomínky? Vtiskněte jim fyzickou podobu

Jak si uchovat své oblíbené vzpomínky? Vtiskněte jim fyzickou podobu 1

Fotografie nás dokážou vrátit zpátky do okamžiků, ve kterých byly pořízeny. Proto, když si chcete uchovat vzpomínky na některé momenty, nezapomeňte si je zvěčnit s pomocí fotoaparátu. Aby ovšem fotky nezapadly kdesi na úložišti nebo v paměti telefonu, vytvořte si z nich fotovýrobky. Které z nich můžete mít neustále po ruce a jsou nejoblíbenější?

 

Fotokalendáře máte na očích 365 dní v roce

Jedním z oblíbených fotovýrobků jsou fotokalendáře. Ty totiž máte neustále na očích a každý den vám tak mohou zpříjemnit. Protože se pomalu blíží Vánoce, jsou fotokalendáře také vhodným dárkem pro někoho blízkého. Obdarovanému udělají radost a zpestří mu každý den v roce. Jejich výroba je snadná a zvládne ji opravdu každý.

 

Nesmrtelné fotoknihy a jejich vytvoření

Dalším z produktů, který vašim fotkám vdechne nesmrtelnost a zaručí, že se k snímkům budete často vracet, jsou fotoknihy. Mají podobu klasických knih, ale celý jejich obsah si vytvoříte na míru. Obohatíte je o popisky či citáty, vtipné příhody nebo třeba faktické informace. Tvorba fotoknihy není nijak složitá. K jejich vytvoření se používá online program, který se snadno ovládá a porozumíte si s ním i v případě, že nejste technicky založení.

 

Klasické fotografie nejsou přežitkem

Fotíte rádi a veškeré rodinné oslavy a důležité životní milníky si uchováváte v paměti telefonu? I přesto, že se na ně můžete kdykoliv podívat a zavzpomínat, fyzické fotografie tím nenahradíte. Fotoknihy rozhodně nejsou přežitkem, a to stejné platí o fotokalendářích.

Udělejte si radost s některým z oblíbených fotovýrobků. Velké popularitě se těší jak fotokalendáře, tak i fotoknihy. Oba tyto předměty vám přinesou radost a uchovají vaše vzpomínky napořád. Kterou formu zvěčnění vzpomínek si zvolíte?