Jak si udobřit manželku a utišit zlobivé děti? No přece dárkem!

Jak si udobřit manželku a utišit zlobivé děti? No přece dárkem! 1

Zase jste přetáhli večerku a byli dlouho v hospodě? Včera dávali fotbal a manželce jste překazili večerní seanci u oblíbeného seriálu? Tak potom bude asi potřeba se udobřit. Toho nejlépe docílíte originálním dárkem, který zaručeně potěší. A co ta malá zlobidla, které pobíhají všude kolem? Pokud jim dáte nový podnět si hrát, tak se bezpochyby aspoň na chvíli utiší.

Aby láska vydržela navěky

Manželčino srdce je třeba získat zpět, a tak musíte vytáhnout opravdu silný kalibr. Tím by bezpochyby mohly být pěkné dárky s věnováním. Patří totiž mezi opravdu skvělé dárky pro ženy, tím spíše, jsou-li také nádherně zabaleny. Nevěříte? Nechejte si nějaký vzkaz z lásky vygravírovat na hrníček nebo svíčku a uvidíte, že se budou dít divy. Můžete být také nápaditější a nepsat jen otřepanou frázi. Je potřeba do vzkazu vložit kus svého srdce a uvidíte, že si ostudu neutrhnete.

Jak na malé nezbedníky

S dětmi je to mnohdy ještě složitější než s manželkou. Nezabírají často ani drahé dárky, protože vše je jednou omrzí. Jediným řešením je tak přísun stále nových hraček, abyste udrželi jejich pozornost a omezili jejich skvělé nadání vám hrát na nervy. Dárky pro děti by ale měly být především o tom, aby podněcovaly jejich zájem o okolí a zlepšily jejich představivost či jemnou motoriku. Toho lze dosáhnout třeba za pomocí:

  • Puzzle
  • Dětských knížek
  • Omalovánek

Puzzle je velmi dobrá volba na představivost i motoriku. Dítě si musí samo uvědomit, co vlastně skládá a jednotlivé dílky mu také musejí přesně zapadnout. Mnohé děti si zase jistě vyhrají s dětskými knížkami nebo omalovánkami, které rovněž jsou pro představivost jako dělané. A samozřejmě, můžete je potěšit i dárkem, který je čistě pobaví, ať už jsou to třeba plyšáky, autíčka nebo pro dívky zase oblíbené panenky. Můžete zkusit pořídit také míč a dostat z dětí nějakou tu sportovní aktivitu.