11 nápadů na „ošklivý vánoční svetr“

11 nápadů na „ošklivý vánoční svetr“ 1

Pomocí následujících nápadů můžete přenést svůj „ošklivý vánoční svetr“ domácí výroby na novou úroveň. S použitím šicích a výtvarných potřeb, jako jsou barvy, třpytky a plsť, spolu s vánočními potřebami, jako jsou třpytivé řetězy, ozdoby a světýlka, můžete vytvořit „ošklivý vánoční svetr“ podle svých představ.

Pamatujte na to, že tyto nápady na ošklivý vánoční svetr (OVS) můžete použít tak, jak jsou, nebo Vám mohou posloužit jako inspirace pro vytvoření vlastního originálního svetru. Podívejte se na projekty a jejich použité materiály a pak popusťte uzdu své fantazii. Neexistuje příliš pravidel, pokud jde o OVS vlastní výroby, takže se nebojte rozletu.

11 nápadů na „ošklivý vánoční svetr“ 2

OVS s perníčkem

Existují různé nápady na OVS s perníčkem včetně svetru s nápisem „Not My Gum Drop Buttons!“ Pomocí třpytek, plsti, bambulí a barvy na textil můžete navrhnout některý z uvedených svetrů nebo se nechat inspirovat k vytvoření vlastního nápadu (také „z českých luhů a hájů“: andělíčci, vánočky…).

 

Nevkusný vánoční svetr

Pro tento OVS byla inspirací oblíbená postava soba Rudolfa. Pomocí plsti, umělé kožešiny, stuhy a bambulí vytvoříte Rudolfův obličej včetně paroží a brýlí.

 

Vánoční svetr se stromečkem

Nápad na OVS svetr vlastní výroby Vás provede každým krokem procesu. Je na něm umístěn třpytivý vánoční stromek s vánoční stuhou a ozdobami. Pod stromečkem jsou maličké dárky a elf (nebo andělíček).

 

Jak vyrobit vánoční svetr vlastní výroby

Tento OVS bude vypadat skvěle na každém! Je na něm vánoční stromek i se stojanem, řetězy, ozdobami a dokonce s funkčními vánočními světýlky. V každém případě je to horký kandidát na vítěze soutěže o nej OVS. Další nápad pak představuje těhotenský OVS.

 

Vánoční svetr s nápisem

Tento OVS má volný potisk „Happy Holla‘ Days!“ a legrační vánoční obrázek k tomu. Nápis si můžete vytisknout v požadované velikosti a přilepit přímo na svetr. Pak ho ozdobte bambulemi a třpytkovým lepidlem – a můžete vyrazit na párty.

 

Vánoční svetr se sobem Rudolfem

Skvělý nápad při vytváření OVS je řídit se určitým tématem. To zde bylo provedeno do extrému, takže můžete vidět obří tvář soba Rudolfa. Na vytvoření hlavy a paroží soba je použita plst a na jeho nos červená bambule. Nakonec byly připevněny obrovské vyvalené oči. Existuje také alternativa, pokud nebudete moct sehnat tak velké oči.

 

Vánoční svetr (nejen) pro děti

Tento nápad se hodí pro každého bez ohledu na věk. Zábavná část spočívá v tom, že můžete připravit všechny materiály a poté nechat děti (nebo i dospělé), aby si svůj svetr vyzdobili. To představuje snadno proveditelnou a zábavnou aktivitu na vánoční večírek.

 

Vánoční svetry pro páry 

11 nápadů na „ošklivý vánoční svetr“ 3

Pokud půjdete na párty OVS s partnerem/partnerkou nebo manželem/manželkou, můžete použít tento nápad. Budete potřebovat vlnovkovou stuhu, flitry a řetězy, abyste vytvořili svetr „pro ni“ a „pro něho“. Jejich výroba bude jistě obnášet spoustu zábavy a legrace.

 

Vánoční svetr se stromečkem

Další nápad na OVS, který je ošklivý a roztomilý zároveň. Budete potřebovat girlandu vánočního řetězu, z níž vytvoříte tělo stromku a mašli místo hvězdy na vrcholu stromku. K tomu přidejte světýlka a můžete vyrazit předvést svůj OVS na párty.

 

Rychlé a levné tipy na vánoční svetry

Pokud hledáte OVS, který je levný a zároveň ošklivý, měli byste se podívat na tento nápad. Najděte ve skříni svetr, se kterým jste ochotni se rozloučit, a připravte se na zdobení. K tomu postačí soupravy plstěných ozdob koupené v bazaru nebo prodejně s levným zbožím.

 

Vánoční svetr s háčkovanými světýlky

Pokud umíte háčkovat či plést, můžete si vyrobit ošklivý vánoční svetr sami. Začněte svetrem a pak uháčkujte světelný řetěz, který ke ke svetru připevníte. Výsledek bude působit dojmem, že jste celí zamotaní do světelného řetězu.

11 nápadů na „ošklivý vánoční svetr“ 4
příklady OVS

Hry na vánoční párty na téma „ošklivý vánoční svetr“

Chystáte se na párty na téma OVS, nebo ji budete pořádat? V takovém případě byste se měli podívat na tipy na hry, a to především pro děti. Párty na téma OVS je stylová, zajímavá a děti nadchne. A hry při ní hrané představují skvělý způsob, jak děti zabavit.

Módní přehlídka – nechejte děti, aby předvedly své výrobky-OVS porotě, kterou mohou představovat rodiče nebo hosté vánoční párty. Nechejte všechny hlasovat pro nejlepší výtvor v různých kategoriích: nejošklivější, nejkýčovitější, nejzářivější, nejlegračnější atp. svetr, a udělujte ceny vytvořené z podobných cetek.

Vyrobte si vlastní vánoční svetr – rozdělte děti do skupin a každé dejte obyčejný nezdobený svetr a zásobu kýčovitých ozdob, jako jsou třpytivé řetězy, provázky, girlandy, ozdoby, pěnové samolepky, vánoční připínací odznaky a placky. Nastavte budík a zadejte úkol vytvořit nejošklivější svetr, jaký dokážou, než vyprší čas.

Připněte na svetr ozdoby – pověste OVS na stěnu. Vyberte místo na svetru, kam se má zavěsit ozdoba. Zavažte oči dětem a sledujte, které ho dokáže zavěsit co nejblíže určenému místu.

Vánoční karaoke – nechte hosty párty, by si oblékli své kousky a vystoupili „na podiu“ a předvedli svůj hudební talent, který odpovídá jejich smyslu pro módu. Jinými slovy, zapněte karaoke a požádejte, aby co nejfalešněji zazpívali své oblíbené vánoční písně či koledy.

Zdobení perníčků na téma OVS – můžete zakoupit soupravu na zdobení perníčků v podobě vánočního svetru ve specializovaných potřebách, nebo vyrobit vlastní perníčky ve tvaru svetrů. Dejte dětem různé polevy a cukrové zdobení, aby vyzdobili své vlastní OVS. Totéž je možné provést i s vhodnými domácími sušenkami. Nechte děti, aby OVS „nakreslili“ na perníkové postavy za použití polevy a cukrářského zdobení. A pokud nechcete používat jedlé perníčky, je možné zdobit jejich „modely“ z kartonu. K tomu stačí tvary svetru vyříznutý z kartonu a pastelky, třpytky a šicí potřeby.

Závod v párání svetrů – rozdělte hráče na dva týmy. Jedno dítě z každého týmu si obleče OVS, z něhož jste už ostřihli spodek. Nastavte stopky a nechejte děti, aby svetr páraly. Když čas vyprší, tým s nejdelším vláknem vyhrává. Nebo zapomeňte na časovač a sledujte, komu se jako prvnímu podaří rozpárat celý OVS.

Rozbalování dárku v „ošklivých“ rukavicích – párty nemusí končit jen u svetrů. Při této hře dejte každému z dětí ošklivé rukavice-palčáky a hromadu nerozbalených dárků (krabic). Hráči musí dárky co nejrychleji rozbalit. První, kdo rozbalí svoji hromadu, vyhrává.