Konečně! GoPro HERO 4 s rozlišením 4K, 30 FPS a první dotykový displej

Konečně! GoPro HERO 4 s rozlišením 4K, 30 FPS a první dotykový displej 1

Máme potěšující zprávu pro milovníky aktivního životního stylu, který mají pro strach uděláno a nebojí se žádné výzvy no a při tom si to nikdy nezapomenou zvěčnit na nějaké to digitální zařízení. Pokud patříte do této skupiny lidí, určitě znáte společnost se stejnojmenným produktem GoPro, která je v tomto oboru absolutním průkopníkem. Vytvořit kompaktní kameru, s kvalitou záznamu srovnatelnou s mnohem dražšími kolegy a moci s ní dělat cokoli je nanejvýš praktické.

Techničtí nadšenci se konečně dočkali čtvrté generace kamery GoPro HERO4, která bude moci natáčet videa v rozhraní 4k / 30fps (což je o 15fps více než v starších modelech). Navíc, černá edice se může pochlubit dvojnásobným výpočetním výkonem a dynamickým rozsahem. Tato změna se však nedotkla klasické Silver verze, ta bude zaznamenávat videa v rozlišení 4k / fps. Nicméně, obsahovat bude první dotykový displej v historii GoPro kamer.

V obou případech verzi Black / Silver, bude kamera moci zachycovat obraz v rozlišení 12 megapixelů / 30fps. Mezi další a velmi užitečnou funkci tohoto zařízení patří vodě odolnost do 40 m. WiFi, Bluetooth a jiné softwarové funkce jsou standardem. Model by měl být dostupný od 8. října.